تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سفارش تولید آیفون SE جدید

اپل سفارش تولید آیفون SE جدید را به‌دلیل تقاضای ضعیف کاهش می‌دهد

مینگ چی کو تحلیل‌گر ارشد اپل می‌گوید که آخرین آیفون SE اپل کمتر از حد انتظار فروخته می‌شود و منابع دیگر هم می‌گویند که سفارشات مربوط به این گوشی کاهش پیدا کرده است. به استثنای اضافه شدن فناوری 5G، آیفون SE 2022 یک به‌روزرسانی جزئی برای نسخه قبلی بوده است و اکنون به نظر می‌رسد که شباهت گوشی به مدل قبلی، در کنار وضعیت جهانی ویروس کرونا و جنگ اوکراین، سبب شده است که تقاضا برای این گوشی، کمتر از حد انتظار باشد. در توییت مینگ چی کو، آمده است که ظاهرا بر اساس بررسی سهام در فروشگاه‌های اپل، این افت فروش کاملا قابل مشاهده است. با این حال، Nikkei Asia هم ادعا می‌کند که اپل در سه ماهه آینده، قصد دارد که ۲۰ درصد تولید آیفون SE را کاهش دهد.

کاهش میزان تولید دستگاه‌های اپل

سفارش تولید آیفون SE جدید

اگر این ادعا صحیح باشد، اپل حدود سه میلیون دستگاه کمتری تولید خواهد کرد. پیش از این، همه تحلیل‌گران، فروش ۳۰ میلیونی را در سال فروش این دستگاه تخمین زده بودند. طبق گزارش‌های جدید، اپل احتمالا تولید آیفون ۱۳ را هم کاهش خواهد داد و حتی به‌دلیل تغییرات فصلی مورد انتظار پیش‌رو، احتمالا شاهد کاهش تولید ایرپاد نیز خواهیم بود. هنوز جزئیات کاملی در این رابطه ارائه نشده است و نمی‌دانیم که چه مدل‌های دیگری تحت تاثیر کاهش میزان تولید قرار خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید: بررسی‌های اولیه از قدرتمند بودن آیفون SE جدید خبر می‌دهند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما شرایط فروش گوشی‌های آیفون و محصولات دیگر اپل در آینده چگونه خواهد بود؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *