تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مک بوک و اپل واچ

تقاضای ضعیفی برای مک بوک و اپل واچ وجود دارد

منابع در چین می‌گویند که اپل سفارشات خود را از تامین کنندگان برای تقریبا تمام محصولاتش کاهش داده است و این اخبار موجب کاهش سهام AAPL هم می‌شود. سهام اپل پس از اعلام خبر افزایش تولید در کارخانه بزرگ فاکسکان در ژنگژو به میزان ۹۰ درصد، افزایش یافته بود. با این حال، گزارش جدیدی در مورد کاهش سفارشات اپل، کاهش ۳.۵۵ درصدی سهام این شرکت را در NASDAQ در پی داشته است. به گفته نیکی آسیا، زنجیره تامین در چین با مشکل مواجه بود، چرا که مقامات محلی محدودیت‌های شدیدی ناشی از کووید را کاهش داده‌اند و به کارخانه‌ها اجازه بازگشایی سفارشات را هم می‌دهند.

کاهش سفارش محصولات اپل

مک بوک و اپل واچ

منبعی که گفته می‌شود از جانب یکی از مدیران تامین کننده اپل است، به این نشریه گفت: «اپل به ما هشدار داده است که تقریبا از سه ماهه منتهی به دسامبر، سفارش‌ها را برای تقریبا تمام خطوط تولید کاهش کاهیم. این تا حدی به این دلیل است که تقاضا چندان قوی نبوده است. زنجیره تامین در چین همچنان در تلاش است تا با آخرین چرخش‌های ناگهانی سیاست کنار بیاید که به‌دلیل افزایش شدید کووید، کمبود نیروی کار را نیز به همراه داشته است». طبق گزارش‌ها، اپل به‌طور خاص سفارشات خود را برای اپل، ایرپاد، اپل واچ و مک بوک در سه ماهه ابتدایی کاهش داده است و مشخص نیست که این میزان کاهش در چه حدی بوده است. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذاشته و از آینده اپل برای ما بگویید.

بیشتر بخوانید: تقاضا برای آیفون ۱۴ پلاس ضعیف بوده و ارسال پنل‌های آن به صفر رسیده است
برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *