تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
جمع آوری داده های کاربران اپ استور

اپل به‌خاطر جمع آوری داده های کاربران اپ استور دادگاهی شد

در پی گزارشی درباره جمع آوری داده‌های اپ استور توسط اپل، شکایتی مطرح شده است که ادعا می‌کند این شرکت عمدا این نقض قانون را مرتکب شده است. آن‌ها با این کار حریم خصوصی کاربر را نقض کرده و از داده‌های کاربران بدون اجازه کسب درآمد کرده‌اند. الیوت لیبمن چیزی را مطرح می‌کند که امیدوار است به شکایت دست جمعی علیه اپل تبدیل شود. این شکایت ادعا می‌کند که از آن‌جایی که اپل اطلاعاتی در مورد آن‌چه کاربر در اپ استور مرور می‌کند به‌همراه دارد، حق حریم خصوصی کاربر را نقض می‌کند. این شکایت ادعا می‌کند که تحقیقات منتشر شده در ماه نوامبر اپل را افشا کرده است که شامل داده‌های تحلیلی از جمله تاریخچه مرور و اطلاعات و فعالیت آن‌ها بوده است.

کسب درآمد غیرمجاز اپل از فروش اطلاعات کاربران

جمع آوری داده های کاربران اپ استور

صرف نظر از اینکه مصرف کنندگان چه اقدامات حفاظتی داشته یا تنظیمات حریم خصوصی خود را چگونه ست کرده باشند، اپل به این داده‌ها دسترسی پیدا می‌کند. به‌طور خاص، این شکایت مربوط به تنظیمات Allow Apps to Request to Track Share Analytics اپل است که منجر به چنین مواردی می‌شود. وکلایی که عصر جمعه با آن‌ها صحبت کرده بودیم، بر این باور هستند که پرونده برای برنده شدن در دادگاه، چالش بزرگی پیش رو دارد. مشخص نیست که آیا شاکی یا وکلایی که شکایت را ارائه کرده‌اند، تمایزی بین جمع آوری داده‌های سمت سرور و نحوه عملکرد تنظیمات قائل می‌شوند یا خیر. با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: اپل تبلیغات بیشتری را در اپ استور به نمایش می‌گذارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *