تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپل تا سال 2030

اپل تا سال 2030 یک تریلیون دلار درآمد خواهد داشت

به گفته یک پروفسور در دانشگاه نیویورک، اپل با خرید و سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی مانند بانکداری، جستجو، سلامت و خودروی اپل که مدت‌هاست شایعه آن به گوش می‌رسد، می‌تواند قدم‌های بزرگی را در راه پیشرفت بردارد. به واسطه همه این اتفاقات، اپل می‌تواند به یک تریلیون دلار درآمد سالانه دست پیدا کرده و تا سال ۲۰۳۰ آن را عملی خواهد کرد. در ماه ژانویه، اپل به اولین شرکت سهامی عام در جهان تبدیل شد که به ارزش بازاری ۳ تریلیون دلار می‌رسد. این در حالی است که علیرغم مطرح بودن کمپانی اپل به‌عنوان یک غول فناوری، هنوز نتوانسته است که به سطح درآمد هم قطاران خود برسد.

اسکات گالووی، استاد بازاریابی دانشگاه نیویورک، تحقیقی در مورد اینکه اپل چگونه می‌تواند یک تریلیون دلار درآمد سالانه برسد، انجام داده است. او در این تحقیق اشاره کرده است که اپل ۳۶۶ میلیارد دلار درآمد دارد و هنوز یک سوم راه را برای رسیدن به نقطه عطف طی شده است. با این حال، این مقدار بسیار پایین‌تر از درآمد ۴۷۰ میلیارد دلاری آمازون و ۵۵۹ میلیارد دلاری والمارت است. گالوی روز جمعه هم اعلام کرده بود که اپل در چندین زمینه می‌تواند فعالیت کرده و به درآمدهای بالایی دست پیدا کند. شرکت برای رسیدن به رشد، مجبور است که بازارهای خود را گسترش داده و از سایر شرکت‌های فعلی جلو بزند.

زمینه‌های فعالیتی آینده اپل

اپل تا سال 2030

اپل در حال حاضر روی بخش‌های بسیاری فعالیت می‌کند. آن‌ها اکوسیستم و مجموعه‌ای از خدمات را دارند که ارتباط‌شان با هم نزدیک است و سود بسیاری از آن برده‌اند. اپل اعتقاد دارد که هیچ کس دیگری چنین اکوسیستمی نداشته و هیچ مسیر قابل تشخیصی هم برای آن ارائه نکرده است. اپل برای توسعه بیشتر به سرمایه‌گذاری نیاز دارد و در سال ۲۰۲۱ هم ۹۳ میلیارد دلار از جریان نقدی خود را آزاد کرد. گالووی با تحقیق در زمینه دارایی‌های اپل، پیشنهاد کرده است که این کمپانی سالانه ۱۲۶ میلیارد دلار روی بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری کرده و در مشاغل مختلف حضور داشته باشد.

آن‌ها می‌توانند از سهام خودشان به‌عنوان ارز استفاده کنند. شرکت‌های فناوری معمولا حدود ۱۰ درصد از ارزش بازار خودشان را خریداری می‌کنند که می‌تواند به اپل ۲۹۰ میلیارد دلار دیگر بدهد تا بتوانند در بازار روی آن حساب باز کنند. اولین درگاه مورد نظر گالووی، بانکداری است. چرا که اپل سرمایه و اعتمادی که بانک‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهند را دارد و می‌تواند از سیستم‌هایی مانند Apple Pay و Apple Card هم استفاده کند. به‌طور فرضی، اپل می‌تواند یک حساب مصرف کننده Apple Cash و سایر ویژگی‌های استاندارد مرتبط با حساب مانند گسترش وام، سرمایه‌گذاری و وام مسکن را هم ارائه کند. این‌ها طرح‌هایی هستند که گالووی در تحقیق و توسعه خود به آن‌ها اشاره کرده است.

بیشتر بخوانید: اپل رکورد درآمد مالی فصل تعطیلات خود را شکست

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *