تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سفارشات آیفون

به گفته منابع اپل سفارشات آیفون را کاهش نداده است

یک منبع در داخل فاکسکان ادعا می‌کند که سفارشات آیفون در دسامبر ۲۰۲۲ بدون تغییر موجه بوده است و این ادعا را هم رد می‌کند که اپل از تقاضای ضعیف، میزان تولیدات خود را کاهش داده است. گزارشات اخیری که یکی از آن‌ها از جانب ودباش بوده است، می‌گویند که اپل از تامین کنندگان خواسته است تا تولید آیفون، مک بوک و ایرپاد را کاهش دهند. این گزارش‌ها به کاهش ارزش بازار اپل به زیر ۲ تریلیون دلار هم منجر شده بودند. به گزارش رویترز، با این حال به نظر می‌رسد که بیانیه جدیدی از فاکسکان این ادعاها را حداقل در مورد آیفون رد می‌کند. کارخانه بزرگ آیفون فاکسکان در ژنگژو، در معرض تعطیلی ناشی از کووید، مشکلات تامین برق و نگرانی‌های زیادی در مورد درمان کارکنان قرار گرفته است.

روند خوب تولید در فاکسکان

سفارشات آیفون

با این حال، سخنگوی این شرکت می‌گوید که تولید اساسا به حالت عادی بازگشته است. به‌طور قابل توجهی، منبع دوم ناشناس هم ادعا می‌کند که رشد درآمد فاکسکان در دسامبر ۲۰۲۲ با رشد درآمد نوامبر ۲۰۲۲ قابل مقایسه است. ماه‌های بعد از عرضه آیفون توسط اپل هم نشان دهنده یک دوره اوج تولید است و بنابراین، گفت که اپل سفارشات خود را کاهش نداده است. طبق گزارش‌های وارد شده، اپل مرتبا سفارشات خود را کاهش داده است و این گزارش‌ها معمولا در دسامبر یا ژانویه ارائه می‌شوند. دلایل مکرر ذکر شده تقاضای ضعیفی را نشان می‌دهد و در حالی است که در واقعیت، این یک تغییر فصلی سالانه است که به تقاضای مصرف کننده برای محصولات خاص بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: اپل سفارشات بیشتری برای صفحه نمایش آیفون ۱۴ پرو به سامسونگ خواهد داد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *