تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
عناوین شغلی کارمندان سابق

اپل عناوین شغلی کارمندان سابق را پنهان می کند

شر اسکارلت که از مسببان اصلی جنبش AppleToo بوده است، می‌گوید که اخیرا در پیدا کردن شغل جدید ناموفق بوده است، چرا که اپل به‌طور یک جانبه، عناوین شغلی کارمندان سابق خود را تغییر داده است و او دیگر نمی‌تواند رزومه‌ای را ارائه کند که با رکوردهای اپل مطابقت داشته باشد. شر اسکارلت قبل از اینکه اپل را ترک کند، بنیان‌گذار اولیه جنش AppleToo بوده است. از زمان خروج، او کارهای زیادی علیه اپل انجام داده است و ادعا می‌کند که کمپانی او را مجبور به امضای NDA کرده است. اکنون هم یک رویه تجاری عجیب که در این شرکت عملی می‌شود، توسط وی فاش شده است.

حذف عنوان شغلی کارمندان جدا شده اپل

عناوین شغلی کارمندان سابق

به گفته واشنگتن پست، زمانی که شخصی شرکت را ترک می‌کند، اپل سابقه عمومی عنوان شغلی خود را اصلاح می‌کند. طبق گزارشات، اپل صرف نظر از عنوان شغلی واقعی آن‌ها در زمان شاغل بودن، همیشه آن‌ها را تغییر می‌دهد و تنها آن‌ها را به‌عنوان همکار «Associate» طبقه‌بندی می‌کند. احتمالا این یک حرکت محرمانه است تا در صورت خروج همزمان گروه‌های مرتبطی از افراد، تعیین الگوهای آن‌ها دشوارتر باشد. بدون توجه به دلایلی که اپل می‌تواند داشته باشد، اسکارلت اعتقاد دارد که این کار اپل سبب شده است تا پیشنهاد شغلی ارائه شده به وی لغو شود. بنا به گزارش، یکی از شرکت‌هایی که اسکارلت قصد فعالیت در آن را داشته است، نتوانسته است رزومه ارائه شده وی را تایید کند. راستی آزمایی از اسکارلت به مدت یک هفته به تعویق افتاده و در این مدت، شرکت پیشنهاد شغلی ارائه شده خود را پس گرفته است.

بیشتر بخوانید: اپل فروشگاه جدید ابوظبی را در جزیره المریه رونمایی کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *