تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
چهارمین بتا توسعه دهنده macOS Ventura 13.1

اپل چهارمین بتا توسعه دهنده macOS Ventura 13.1 را منتشر کرد

اپل مرحله چهارم نسخه بتای macOS Ventura 13.1 را شروع کرده است که در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد. تای جدید از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل قابل دریافت است و کاربرانی که قبلا این نسخه‌ها را دریافت کرده‌اند هم می‌توانند از طریق آپدیت دستی آن‌ها را دریافت کنند. نسخه‌های بتا عمومی هم مدت زمان کوتاهی بعد از نسخه‌های توسعه دهنده ارائه می‌شوند و از طریق وب سایت برنامه نرم افزار بتا اپل قابل دریافت خواهند بود. اپل در نسخه جدید به بهبود قابلیت‌های قبلی پرداخته و یک سری آپدیت امنیتی هم داشته است و البته باید کمی منتظر مانده و ببینیم که چه ویژگی‌هایی در نسخه‌های عمومی دیده خواهد شد.

احتیاط در نصب نسخه‌های بتا

چهارمین بتا توسعه دهنده macOS Ventura 13.1

نسخه‌های بتا اپل معمولا دارای مشکلات زیادی هستند و می‌توانند مشکلات جبران ناپذیری را برای کاربران ایجاد کنند. در همین راستا کارشناسان همواره توصیه می‌کنند که این نسخه‌ها را نصب نکنید. آن دسته از کاربران و توسعه دهندگان که نیاز به اجرا دارند هم بهتر است که از دستگاه‌های غیر ضروری یا ثانویه خود برای این منظور استفاده کنند. حتما قبل از نصب هم از داده‌های خود نسخه پشتیبانی تهیه کرده و اطمینان حاصل کنید که در صورت بروز یک مشکل خاصی می‌توانید دستگاه خود را به وضعیت ابتدایی خود بازگرانید. احتمال جزئی در زمینه از دست رفتن اطلاعات یا سایر مشکلات وجود دارد که همواره در چرخه انتشار نسخه‌های بتا در دستگاه‌های مختلف دیده شده بود. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل دومین نسخه بتای توسعه دهنده macOS Ventura 13.1 را منتشر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *