تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
مالیات بیشتر

اپل در ژاپن با ۹۸ میلیون دلار مالیات بیشتر مواجه شد

مقامات توکیو به‌دلیل معافیت نادرست گردشگران و فروشندگان از مالیات بر مصرف، ۹۸ میلیون دلار مالیات اضافی از اپل ژاپن دریافت می‌کنند. به گزارش نیکی، مقامات خرید عمده آیفون و سایر دستگاه‌ها و فروشگاه‌های اپل را در این کشور کشف کرده‌اند. حداقل یک تراکنش شامل خرید همزمان صدها آیفون از سوی شخصی بود که به شدت مشکوک بوده و هیچ مالیاتی را پرداخت نکرده بود. ژاپن برای بازدید کنندگانی که کمتر از شش ماه منتظر می‌مانند تا کالاهای خاصی را بدون پرداخت مالیات بر مصرف ۱۰ درصدی این کشور را بخرند، خرید بدون مالیات ارائه می‌کند. با این حال، این معافیت برای خریدهایی که با هدف فروش مجدد انجام می‌شود، اعمال نمی‌شود.

مالیات بیشتر اپل در ژاپن

مالیات بیشتر

اپل در ماه ژوئن به‌صورت داوطلبانه خرید بدون مالیات را متوقف کرد. ظاهرا اپل ژاپن قبلا اظهارنامه مالیاتی اصلاح شده‌ای را ارائه کرده است. اپل یکی از بسیاری از شرکت‌هایی است که نیاز به پرداخت مالیات دارد. مقامات مالیاتی در ژاپن، حدود ۲۴ هزار تراکنش را پیدا کردند که باید در سال منتهی به ژوئن تحت مالیات بر مصرف قرار می‌گرفتند. این کشور ۸۶.۹ میلیارد ین مالیات و جریمه دریافت کرد که نسبت به پنج سال قبل ۱۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد. تیم کوک مدیرعامل اپل هم در ماه دسامبر به بخش‌هایی از ژاپن سفر کرده و از توسعه دهندگان مختلفی مانند کونامی و سونی بازدید کرده بود. نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: تیم کوک با نخست وزیر ژاپن درباره قوانین اپ استور صحبت کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *