تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مذاکرات NFL Sunday Ticket

اپل در مذاکرات NFL Sunday Ticket میدان را ترک می‌کند

ظاهرا اپل از مذاکرات خود برای NFL Sunday Ticket عقب نشینی کرده است. این معامله‌ای بود که می‌توانست بدون هیچ گونه هزینه‌ای بازی‌ها را در اختیار مشترکین اپل تی وی پلاس قرار دهد. نبرد برای دریافت حق پخش NFL بین غول‌های رسانه‌ای از جمله آمازون، دیزنی و گوگل به شدت مورد رقابت قرار گرفته است. با این حال، اکنون گفته می‌شود که اپل در حال فاصله گرفتن از این نبرد است و احتمالا دلیل آن هم نرسیدن به هدف اولیه بوده است. طبق گزارش جدید، اپل به‌عنوان یک پیشتاز برای دریافت حق پخش مسابقات شناخته می‌شد که می‌توانست بازی‌های ان اف ال را به سرویس استریم بیاورد. با این حال، طبق گزارش‌ها اپل از این مذاکرات عقب نشینی کرده است.

کناره گیری اپل از دریافت حق پخش NFL

مذاکرات NFL Sunday Ticket

این گزارش به‌طور مشخص بیان نمی‌کند که اپل به چه چیزی اعتراض کرده است، اما اضافه می‌کند که اپل نه به این دلیل که نمی‌تواند منابع مالی آن را تامین کند، بلکه به این دلیل است که منطق پشت آن را قبول ندارد و از آن خارج شده است. این احتمال وجود دارد که منطق اشاره شده به تلاش‌های اپل برای ارائه یک معامله شیرین به مشتریان خود خلاصه می‌شود که NFL با آن مخالفت کرد. در گزارش روز جمعه اسپورتیکو در مورد مذاکرات در حال انجام، اپل می‌خواست که بلیط ان اف ال را ایمن سازی کرده و آن را به‌عنوان بخشی از اشتراک اپل تی وی پلاس موجود بدون هیچ هزینه اضافی به کاربران خود ارائه کند. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: قرارداد پخش NFL Sunday Ticket تا سال ۲۰۲۳ نهایی نمی‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *