تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
فروش مک بوک اپل

فروش مک بوک اپل همچنان روند رو به رشد دارد

تحقیقات جدید نشان می‌دهند که محموله‌های جهانی رایانه‌های شخصی در سه ماهه اپل ۲۰۲۲ در مقایسه با مدت مشابه در سال ۲۰۲۱، حدود ۴.۳ درصد کاهش داشته‌اند. اما فروش مک بوک حدود ۸ درصد افزایش یافته است. در این گزارش هیچ تفاوتی بین مک بوک ایر و مک بوک پرو قائل نیستیم. با این حال، گزارش فروش مشابه قبلی در مورد افزایش فروش اپل، تنها مربوط به مک‌ها بوده است. در بیانیه مطبوعاتی این گزارش آمده است: «با این حال اپل با سری مک بوک M1 به موفقیت خود ادامه می‌دهد تا شاهد رشد ۸ درصدی عرضه در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ باشیم. این عملکرد، سهم بازار اپل را حدود 100 bps به‌صورت سالانه افزایش می‌دهد».

میزان فروش رایانه‌های شخصی کمپانی های مختلف

فروش مک بوک اپل

در مجموع، محموله‌های جهانی کامپیوترهای شخصی، از جمله دستگاه‌های مک، در سه ماهه اول ۲۰۲۲ حدود ۴.۳ درصد روند کاهشی داشته است. این بدان معنی است که ۷۸.۷ میلیون دستگاه تاکنون فروخته شده است. لنوو با فروش ۱۸.۲ میلیون رایانه شخص، ۹.۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. اچ پی هم با کاهش ۱۶ درصدی به ۲۰.۲ درصد سهم فروش یا همان ۱۵.۹ میلیون دستگاه رسید. دل با افزایش اندک در فروش خود، به ۱۳.۸ میلیون دستگاه رسیده و می‌دانیم که در سه ماهه سال گذشته هم ۱۳.۶ میلیون دستگاه به فروش رسانده بود. تحقیقات نشان می‌دهد که اچ پی با کاهش تقاضا برای کروم بوک‌ها مواجه است و مجموله‌های کمپانی ایسر هم ۱ درصد کاهش داشته است. این شرکت، کاهش فروش را به کمبود قطعات و عدم قطعیت ناشی از ویروس کرونا ربط داده است.

بیشتر بخوانید: فروش مک در سه ماهه اول ۲۰۲۲ با افت بازار رایانه‌های شخصی رشد کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *