تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
گزارش حوادث

Apple Maps گزارش حوادث و خطر را در فرانسه فعال می‌کند

کاربران Apple Maps در فرانسه، اکنون می‌توانند تصادفات را هم گزارش کنند، چرا که ویژگی معرفی شده به ایالات متحده در iOS 15.4 قرار است که در سطح بین‌المللی هم خدمت رسانی کند. کاربران ایالات متحده و چین، اولین کسانی بودند که این ویژگی را طی فوریه ۲۰۲۱ در Apple Maps دریافت کردند. از آن زمان تاکنون، این ویژگی به‌طور پیوسته در کشورهای دیگری مانند آلمان هم معرفی شده و هم‌اکنون به فرانسه رسیده است. به گفته Consomac، این ویژگی در مقایسه با ایالات متحده کمی محدود است تا بتواند با قوانین محلی مطابقت داشته باشد. در ایالات متحده و اکثر مناطق، از این ویژگی می‌توان برای گزارش تصادف، هر نوع خطر و همچنین بررسی سرعت استفاده کرد.

محدودیت برخی از قابلیت‌ها در فرانسه

گزارش حوادث

برخی از این قابلیت‌ها در کشور فرانسه ممنوع است و به‌همین دلیل، اپل مجبور به پیروی از قوانین شده است. هر جایی که ویژگی گزارش تصادف و خطر در دسترس باشد، کاربران می‌توانند در حین مسیریابی، یک منو را باز کرده و شروع به گزارش کنند. این گزارش به کاربران دیگر حاضر در منطقه یا افرادی که قصد طی کردن مسیر از آن خیابان را دارند، هشدار می‌دهد و سبب می‌شود که ترافیکی در آن منطقه ایجاد نشود.

بیشتر بخوانید: هدیه اپل برای کارمندان تیم Apple Maps برای‌شان ارسال شد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. در طول روز، چقدر از برنامه Apple Maps استفاده می‌کنید؟ به نظر شما این سرویس چه تفاوتی با رقبای خود مانند Google Maps دارد. در ادامه با ما همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *