تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
پیمانکاران اپل

اپل برای کاهش هزینه‌ها پیمانکارانش را کاهش می‌دهد

با اینکه اپل رویه اخراج قابل توجه شرکت‌های فناوری بزرگ مانند آمازون و بتا را انجام نداد، اما به نظر می‌رسد که این شرکت مخفیانه روابط خود را با پیمانکاران قطع کرده است. امواج انبوهی از اخراج‌ها در چند ماه گذشته غول‌های فناوری را گرفتار کرده است. متا به‌عنوان شرکت مادر فیس بوک و اینستاگرام، در ماه نوامبر ۱۱ هزار کارمند خود را اخراج کرده و آمازون هم پنج درصد از نیروهای کاری خود را کنار گذاشت. اکنون هم به نظر می‌رسد که اپل در حال کاهش نیروهای کاری خود است و آن را از پیمانکاران مستقل شروع کرده است. پیمانکاران از نظر فنی کارمندان اپل نیستند، اما اغلب در کنار کارمندان اپل در پروژه‌های مختلف کار می‌کنند.

اخراج نیروها در اپل

پیمانکاران اپل

قرارداد کاری معمولی این پیمانکاران باید هر ۱۲ الی ۱۵ ماه یکبار تمدید شود. با این حال، طبق گفته On the Money، اپل به جای اینکه منتظر انقضای قراردادها باشد، ظاهرا پیمانکاران را به‌طور کامل اخراج می‌کند. اپل تعداد پیمانکارانی را که با آن‌ها کار می‌کند را فاش نمی‌کند.، اما تعداد آن‌ها احتمالا در حد هزاران نفر است. گویا اپل با پیمانکاران به‌عنوان شهروندان درجه دو رفتار می‌کند و سهام یا بیمه درمانی ندارند. آن‌ها به اپل پارک راه داده نشده و نقش خاصی در این کمپانی ندارند. اپل به‌دلیل اجتناب از اخراج‌های دست جمعی در چند وقت اخیر مورد تحسین قرار گرفته است و به نظر می‌رسد که به‌زودی این روند تغییر پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید: اپل ۱۰۰ مامور استخدام را از شرکت اخراج می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *