تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مک بوک ایر 15 اینچی

اپل در حال تولید مک بوک ایر 15 اینچی است

به گفته تحلیل‌گران صفحه نمایش، این احتمال وجود دارد که اپل مک بوک ایر ۱۵ اینچی جدیدی را در سال ۲۰۲۳ عرضه کند و حتی احتمال به‌روزرسانی مک بوک ایر ۱۳ اینچی و برخی از مدل‌های آیپد ۱۲ اینچی هم وجود دارد. راس یانگ، تحلیل‌گر زنجیره تامین نمایشگر می‌گوید، مدل جدیدی از مک بوک ایر ۱۵ اینچی به جمع محصولات این رده اضافه خواهد شد. این می‌تواند روی ابعاد برخی از انواع اندازه صفحه نمایش هم تاثیرگذار باشد. همه این اطلاعات در گزارش تحلیل بازار نمایشگر سه ماهه شرکت ارائه شده‌اند. هنوز مشخص نیست که چه برنامه‌هایی برای مک بوک ایر ۱۳ اینچی در نظر گرفته شده است. اپل می‌تواند اندازه بدنه را کاهش داده و به نمایشگر دستگاه اجازه دهد که اندازه ۱۴ اینچ هم مانند مدل‌های فعلی مک بوک پرو وجود داشته باشد.

اطلاعات بیشتر ارائه شده توسط راس یانگ

مک بوک ایر 15 اینچی

در کنار پیش بینی‌های اخیر مک بوک ایر، یانگ معتقد است که اپل در حال توسعه یک مدل بزرگ‌تر آیپد ۱۰ اینچی است. مدل پایه آیپد، در حال حاضر از یک صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی بهره می‌برد، اما کاهش اندازه بدنه می‌تواند اندازه صفحه نمایش دستگاه را مانند آیپد ایر به ۱۰.۹ اینچ برساند. یانگ سابقه بسیار خوبی در گزارش اطلاعات دقیق در مورد فناوری نمایشگر اپل دارد. براساس این گزارش، پیش بینی‌های جدید براساس مصاحبه برندها، تامین کنندگان پنل، سازندگان تجهیزات و دیگر موارد در صنعت نمایشگر بوده است.

بیشتر بخوانید: مک بوک ایر و مک بوک پرو مجهز به M2 در سال جاری عرضه می‌شوند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *