تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
درآمد تعطیلات

اپل شاهد کاهش ۸ میلیارد دلاری درآمد تعطیلات خود به‌دلیل مشکلات خواهد بود

بانک سرمایه گذاری Piper Sandler انتظار دارد که اپل و فاکسکان در ماه دسامبر به تولید آیفون ۱۴ پرو برسند، اما همچنان حدود ۹ میلیون آیفون کم خواهند داشت. اگرچه، چین اکنون آخرین قرنطینه خود را در ژنگژو لغو کرده است، اما کارخانه بزرگ آیفون فاکسکان در آن‌جا به‌طور قابل توجهی از تولید آیفون ۱۴ عقب مانده است. پایپر سندلر در یادداشتی برای سرمایه گذاران می‌گوید که به‌طور کلی، همچنان معتقد است که اپل یک برند قدرتمند باقی خواهد ماند. تخمین‌های این شرکت برای درآمد سه ماهه دسامبر اپل به میزان ۸ میلیارد دلار کاهش را نشان می‌دهد. با وجود کاهش موقت به واسطه رویدادهای پیش بینی نشده، همچنان این شرکت اعتبار خودش را حفظ می‌کند.

کاهش درآمد اپل در سه ماهه اخیر

درآمد تعطیلات

در یادداشت پایپر سندلر آمده است: «ما در حال کاهش تخمین‌های خود برای اپل هستیم که عمدتا ناشی از ترس زنجیره تامین در مورد آشفتگی در کارخانه ژنگژو بوده است. این در خط مقدم دانش عمومی بوده است که با توجه به سیاست صفر کووید چین، اختلالات عمده‌ای در کارخانه ایجاد شده است. ما می‌دانیم که کارخانه فاکسکان در ژنگژو مرکز اصلی تولید آیفون است و بیش از ۵۰ درصد از آیفون‌های مونتاژ شده از این کارخانه تولید می‌شوند. ما معتقدیم که اکثر اختلالات در ماه نوامبر رخ داده است؛ جایی که ممکن است استفاده از این کارخانه به ۵۰ درصد یا حتی کمتر کاهش یافته باشد».

بیشتر بخوانید: جی پی مورگان دوران خوبی را برای آیفون ۱۴ در تعطیلات پیش بینی نمی‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال