تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اولین دفتر شرکت اپل در روسیه

اپل اولین دفتر شرکت خود را در روسیه افتتاح کرد

وضعیت اپل با روسیه می‌تواند پیچیده‌تر از گذشته باشد. چرا که در اوایل ماه فوریه یک دفتر شرکتی در مسکو افتتاح کرده بود. پس از اینکه روسیه در سال ۲۰۲۱ تقاضایی برای شرکت‌های فناوری بزرگ برای حضور فیزیکی فراتر از فروشگاه‌ها و پشتیبانی در منطقه ارائه داده بود، اپل اولین شرکتی بود که از این امر پیروی کرد. به گزارش خبرگزاری روسی تاس، از اولیه ۲۰۲۲، اپل تنها شرکتی است که این کار را انجام داده و اسپاتیفای هم بعد از اپل قصد داشت که مدارک خود را تکمیل کرده و فعالیت بیشتری در این کشور ارائه دهد. رگولاتور ارتباطات دولتی روسیه، در ابتدا اعلام کرده بود که تا پایان سال ۲۰۲۱، یک سری از شرکت‌های خاص باید این کار را انجام دهند و در غیر این‌صورت، با محدودیت‌ها یا ممنوعیت کامل روبرو خواهند شد.

قوانین روسیه برای شرکت‌های آمریکایی و غیر آمریکایی

اولین دفتر شرکت اپل در روسیه

شرکت‌های نام برده عمدتا شرکت‌های آمریکایی بودند. از بین آن‌ها می‌توانیم به اپل، گوگل آلفابت،فیس بوک و همچنین توییتر اشاره کنیم. از شرکت‌های غیر آمریکایی که نام آن‌ها برده شده است، می‌توانیم به تیک تاک و تلگرام اشاره کنیم. تیم تنظیم کننده این قانون به‌دنبال تصویب قانونی در جولای ۲۰۲۱ بوده است تا شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی با بیش از ۵۰۰ هزار کاربر روزانه را ملزم کند که دفاتر خودشان را در روسیه دایر کنند. دفاتر قبلی اپل، تا پیش از این محدود به روابط با توسعه دهندگان، پشتیبانی و مشاغل مشابه بوده‌اند.

بیشتر بخوانید: درخواست اوکراین از تیم کوک جهت تحریم اپ‌استور برای روسیه

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *