تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
خرید قسطی گوشی آیفون

تولید آیفون در هند

برنامه اپل برای تولید iPhone 11 در هند

اوایل سال بود که خبر رسید اپل قصد دارد تا آیفون های مدل بالای خود را در هند تولید کند.

تولید آیفون در هند و خرید قسطی گوشی آیفون
تولید گوشی آیفون 11

برنامه تولید آیفون در هند

حالا ET Telecom در خبری جدید مدعی شده است که اپل تولید iPhone XR را در هند شروع کرده است و در ماه های آینده قصد دارد تا تولید iPhone 11 را هم در این کشور آغاز کند.

 اپل در هفته های گذشته چندین تست انجام داده است تا مطمئن شود که شرکت Foxconn Chennai در هند توانایی تولید آیفون را دارد یا خیر.

اپل پیش از این هم چند مدل قدیمی از آیفون مانند iPhone 6s و iPhone 7 را در هند تولید کرده بود اما این برای اولین بار است که مدل های جدیدتر در آنجا تولید میشوند.

 طبق گفته ET Telecom از آنجایی که آیفون های جدید به مهارت بیشتری برای ساخت نیاز دارند، اپل پروسه ساخت آنها در هند را طولانی کرد تا از توانایی آنها اطمینان یابد.

آیفون های ساخت هند نه تنها در خود هند بلکه در اروپا هم به فروش خواهند رسید و با این که 20 درصد مالیان واردات اپل محفوظ است، قیمت اپل در هند ثابت خواهد بود و تغییری نخواهد کرد.

دولت هند بسیار مشتاق بود تا اپل تولید تمام گوشی های هوشمند خود را به این کشور واگذار کند و با وجود رشد اقتصاد این کشور، اپل هم پتانسیل خوبی را در هند به عنوان یک بازار در حال رشد میبیند.

همچنین با توجه به اختلافات اخیر آمریکا و چین، اپل به یک گزینه جایگزین برای تولید محصولاتش نیاز خواهد داشت.

اپل در حال حاضر 2 درصد از سهم بازار را در هند را در اختیار دارد و سامسونگ و OnePlus بزرگترین رقبای او در این زمینه هستند.

 با وجود فروش خوب iPhone XR و iPhone 11 در این کشور آن هم به خاطر قیمت مناسب و پرداخت آسان، احتمالا سهم بازار اپل در آینده در هند افزایش پیدا خواهد کرد.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *