تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه های اپل در آمریکا

حقوق کارمندان فروشگاه های اپل در آمریکا افزایش خواهد یافت

با ادامه تنگنایی که در بازار به‌وجود آمده است، اپل یک افزایش حقوق قابل توجه برای کارمندان فروشگاه‌های خود در آمریکا در نظر گرفته است تا بتواند آن‌ها را همچنان در مجموعه خود حفظ کند. این هفته، اپل جلسات توجیهی بسیاری را در فروشگاه‌ها برگزار کرده است و در کنار صحبت انفرادی با بسیاری از کارمندان، در نظر دارد که خودش را برای افزایش دستمزد کارکنان خرده فروشی‌های خود آماده کند. فروشندگان عادی، پشتیبانی فنی Genius Bar و برخی از کارگردان ارشد، از این ماه افزایش دستمزد ساعتی خواهند داشت و بسته به موفقیت و نقش خودشان در فروشگاه، می‌توانند بین ۲ الی ۱۰ درصد افزایش حقوق داشته باشند.

روند افزایش حقوق کارمندان فروشگاه‌های اپل

فروشگاه های اپل در آمریکا

به گفته بلومبرگ، این افزایش‌ها برای کسانی است که قبل از شیوع همه گیری ویروس کرونا، در فروشگاه‌های اپل کار می‌کردند. هدف اپل هم همسویی بهتر کارکنان قدیمی با استخدامی‌های جدید شرکت است. این افزایش‌ها برای همه کارمندان اعمال نخواهد داشت و حتی همه فروشگاه‌ها هم هنوز هم تغییرات انجام شده اطلاعی ندارند. اپل حتی قصد دارد که از ماه آوریل امسال، مزایای قابل توجهی برای کارمندان فروشگاه خود در نظر داشته باشد. این شرکت قصد دارد که روزهای مربوط به بیماری و روزهای تعطیل کارمندان را به روزهای کارکرد آن‌ها اضافه کرده و حقوق آن‌ها را بدون کم و کسری پرداخت کند تا رضایت‌شان بیشتر جلب شود.

بیشتر بخوانید: اپل فروشگاه جدید ابوظبی را در جزیره المریه رونمایی کرد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال