تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اپ استور ژاپن

اپل به قوانین پیشنهادی اپ استور ژاپن اعتراض کرد

دولت ژاپن می‌گوید که در حال بررسی مقررات جدیدی برای تضمین رقابت عادلانه در اپ استور است. این در حالی است که اپل همیشه اقدامات خود برای محدود کردن رقبا را انکار کرده است. اپ استور اپل در حال حاضر تحت نظارت قانون گذاران ژاپنی بوده است و دو کمپانی اپل و گوگل در سال ۲۰۲۱، در این کشور مورد بررسی قانون ضد انحصار قرار گرفته‌اند. طبق گزارش ژاپن تایمز، مقامات محلی گزارشی را منتشر کرده‌اند که نتیجه آن می‌تواند به تسلط اپل و گوگل روی توسعه دهندگان اپلیکیشن و مشاغل مرتبط تاثیرگذار باشد. گزارش شورای ژاپن در مورد رقابت در بازار دیجیتال هم توصیه می‌کند که قوانینی اتخاذ شود تا توانایی اپل و گوگل برای تغییر مادی شرایط بازار محدود شود.

اپل و گوگل همچنان در جدال قانون ضد انحصار

اپ استور ژاپن

دبیر ارشد کابینه ژاپن و رئیس شورا می‌گوید: «تامین نوآوری توسط نهادهای مختلف و فراهم کردن فرصت‌هایی برای انتخاب گزینه‌ها برای مصرف کنندگان اهمیت دارد». اپل هم این پاسخ را داد که: «ما با احترام، به تعدادی از نتیجه‌گیری‌های انجام شده در گزارش اعتراض داریم». این شرکت عمدتا این استدلال را داشته است که هرگز موقعیت برتر را به‌عنوان یکی از رهبران بازار ندارد و دائما در حال رقابت شدید در هر یک از بخش‌های تجاری است. گوگل هم بیانیه‌ای صادر کرده است که می‌گوید، به‌طور فعال با مقامات همکاری می‌کند و قصد دارد که گزارش ارائه شده را هم بیشتر بررسی کند.

بیشتر بخوانید: ویژگی افزایش قیمت خودکار اشتراک برنامه‌های اپ استور اضافه می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *