تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تولید آیفون

اپل تولید آیفون را در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ به ۸۵.۵ میلیون دستگاه رسانده است

طبق یک گزارش جدید، اپل تولید آیفون خود را در سه ماهه اول به رکورد ۸۵.۵ میلیون واحد دستگاه رسانده است و این نرخ، به افزایش ۹.۵ درصدی کل تولید در صنعت گوشی‌های هوشمند بین سه ماهه سوم و چهارم ۲۰۲۱ کمک می‌کند. سری آیفون ۱۳ از زمان عرضه خود شاهد تقاضای بالای مصرف کنندگان بوده است و به‌همین دلیل، اپل میزان تولید گوشی‌های هوشمند خود را بیشتر کرده است. در گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، به نظر می‌رسد که میزان تولید آیفون افزایش قابل توجهی داشته باشد. طبق گزارشی که TrendForce منتشر کرده است، اپل در رتبه بندی‌های گوشی‌های هوشمند بر حسب تولید، جایگاه برتر خود را در فصل چهارم تقویم سالی ۲۰۲۱ حفظ کرده است.

افزایش میزان تقاضا و فروش سری آیفون

تولید آیفون

در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱، اپل تولید خود را به رکورد ۸۵.۵ میلیون دستگاه رساند که نشان دهنده افزایش ۶۶ درصدی نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته است. این میزان از تقاضا یک استراتژی قیمت‌گذاری معقول برای مصرف کنندگان ایجاد کرده و با کاهش هزینه‌ها هم موفق می‌شوند روی فروش مدل‌های قدیمی‌تر هم تاثیر مطلوبی بگذارند. TrendForce معتقد است که اپل سهم بازار باقی مانده توسط هوآوی را به‌دست آورده است و تصور می‌کند که همین می‌تواند عامل اصلی عملکرد درخشان اپل در سه ماهه کنونی در نظر گرفته شود. همچنین تخمین زده شده است که سفارشات مدل‌های پرچم‌دار هوآوی هم به تدریج با آیفون جایگزین خواهند شد.

بیشتر بخوانید: اپل انتظار دارد که فروش آیفون در سال ۲۰۲۲ به ۳۰۰ میلیون دستگاه برسد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *