تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
صمیمیت با کاربران

اپل به‌عنوان سومین برند برتر از نظر صمیمیت با کاربران انتخاب شد

براساس گزارش سالانه موسوم به «صمیمیت برند»، اپل موفق شده است که پس از دیزنی و تسلا به‌عنوان سومین برند برتر در ذهن مصرف کنندگان شناخته شود. در یک مطالعه سالانه که میزان وابستگی مصرف کنندگان به شرکت‌های خاص را ارزیابی می‌کند، اپل از بین بیش از ۶۰۰ برند مورد تجزیه و تحلیل، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. اپل امتیاز ۶۵.۳ را در این میان کسب کرده و این رتبه، آن‌ها را درست بالاتر از سونی قرار می‌دهد که موفق به کسب امتیاز ۶۵ شده بود. تولید کنندگان این گزارش گه MBLM نام دارند، رتبه‌بندی صمیمیت برند را با بررسی ارتباطات عاطفی کاربران با یک برند مشخص کرده و ویژگی‌های مختلفی را مورد توجه قرار می‌دهند.

نکات مهم پیرامون وابستگی جامعه به یک برند

صمیمیت با کاربران

ویژگی‌های متعددی مانند پیوند کاربران در مقوله‌هایی مانند نوستالژی، لذت و هویت مورد بررسی قرار می‌گیرد و شدت ارتباط کاربران با برند هم اندازه‌گیری می‌شود. پس از محاسبه چنین عواملی، MBLM به آماری دست پیدا می‌کند که آن را ضریب صمیمیت برند نامیده است. علیرغم اینکه اپل در رتبه‌بندی امسال، رتبه اول را کسب نکرد، اما در مقایسه با میانگین امتیاز شرکت‌های فناوری یعنی ۴۹.۲، در رتبه بسیار بالایی قرار می‌گیرد. اپل به‌خوبی موفق شده است که عمق و درجه ارتباط خود با مشتریان را بیشتر کرده و بیش از همه به مصرف کنندگان خود توجه نشان دهد. در سال ۲۰۲۰ هم اپل همین رتبه را کسب کرده بود، اما آن سال، آمازون و دیزنی جلوتر از اپل قرار گرفته بودند.

بیشتر بخوانید: اپل پیشتاز بازار گوشی های هوشمند حرفه ای است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *