تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه جدید اپل در لندن

اپل برای فروشگاه جدید خود در لندن نیرو استخدام می‌کند

اپل روند استخدام کارمندان جدید برای فروشگاه جدید خود در شهر لندن انگلیس را شروع کرده است که البته هنوز اطلاعی از محل آن در دسترس نیست. لندن در حال حاضر مقر یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اپل است که از جمله آن‌ها می‌توانیم به Apple Covent Garden و Apple Regent Street در قلب شهر اشاره کنیم. پنج فروشگاه در لندن وجود دارد و در کنار آن می‌توانیم به هشت فروشگاه دیگر هم اشاره کنیم که در مناطق نزدیک به آن قرار دارند و اپل آن‌ها را منطقه لندن بزرگ توصیف می‌کند. اکنون یک فروشگاه جدید هم در شرف افتتاح قرار دارد که هنوز اطلاعیه‌ای در مورد آن ارائه نشده است. گویا هیچ گزارشی هم کارهای ساخت و ساز آن در دسترس نیست و اپل صرفا تبلیغات استخدام کارکنان جدید را برای آن شروع کرده است.

استخدام متخصص برای فروشگاه جدید اپل در لندن

فروشگاه جدید اپل در لندن

در حال حاضر، تنها نقشی که اپل در صفحه سایت خود به آن اشاره کرده است، یک «متخصص» برای این فروشگاه است. مشخص نیست که چند موقعیت شغلی در این فروشگاه در دسترس خواهد بود، اما اپل تعیین کرده است که استخدام کارکنان به‌صورت فول تایم، پارت تایم و همچنین پارت تایم محدود خواهد بود. این اولین فروشگاه جدید اپل در بریتانیا است که از زمان Apple Edinburgh در سال ۲۰۱۴ افتتاح خواهد شد. برخی از فروشگاه‌های کنونی اپل هم از آن زمان تا کنون بازسازی اساسی داشته‌اند و نشان می‌دهد که اپل همچنان روی لندن به‌عنوان یکی از مقرهای اصلی خود حساب ویژه باز می‌کند.

بیشتر بخوانید: حقوق کارمندان فروشگاه های اپل در آمریکا افزایش خواهد یافت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال