تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
آپدیت iOS 15.7.1

اپل آپدیت iOS 15.7.1 را برای کاربران علاقه‌مند منتشر می‌کند

اپل آپدیت iOS 15.7.1 و iPadOS 15.7.1 را برای دستگاه‌هایی منتشر می‌کند که نمی‌توانند به iOS 16 دسترسی پیدا کرده یا علاقه‌ای برای این آپدیت ندارند. این آپدیت‌ها شامل حل باگ‌های امنیتی خواهد بود. آپدیت‌های جدید برای کاربرانی که هنوز از iOS 15 و iPadOS 15 استفاده می‌کنند، باگ‌های مشابه و پچ‌های امنیتی موجود در نسخه‌های اخیر iOS 16.1 و مک او اس ونتورا را شامل خواهد بود. یادداشت‌های مربوطه یک سری پچ‌های امنیتی اشاره می‌کند که یا توسط کاربران به آن‌ها اشاره شده یا توسعه دهندگان آن‌ها را شناسایی کرده‌اند. هر کسی که قادر به آپدیت این نسخه‌ها باشد، باید در اسرع وقت نسبت به این کار مبادرت ورزد.

آپدیت iOS و iPadOS برای دستگا‌ه‌های قدیمی

آپدیت iOS 15.7.1

اپل دستگاه‌هایی را هم فرست کرده است که این آپدیت‌ها برای‌شان تعیین می‌شود. آیفون ۶ اس و بالاتر، آیپد پرو همه مدل‌ها، آیپد ایر ۲ و جدیدتر، آیپد نسل پنجم به بعد، آیپد مینی ۴ به بالاتر و آیپد تاچ نسل هفتم می‌توانند این نسخه‌ها را دریافت کنند. پشتیبانی از آیفون ۷، آیفون ۶ اس، آیپاد تاچ در iOS 16 حذف شده است و آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۴ هم از iPadOS 16 پشتیبانی نمی‌کنند و باید همین نسخه‌های قدیمی را دریافت کنید. کسانی که به‌روزرسانی‌های خودکار را فعال کرد‌ه‌اند، نیازی به انجام کاری ندارند و به‌روزرسانی احتمالا یک شبه برای‌شان نصب خواهد شد. کسانی که مایل به نصب دستی هستند، می‌توانند از طریق برنامه تنظیمات این کار را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: فیس آی دی بعد از نصب بتا iOS 15.7.1 اجرا نمی‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *