تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سفارشات آیفون 14

اپل سفارشات آیفون 14 و آیفون 14 پلاس را کاهش می‌دهد

حتی در حالی که سهام آیفون ۱۴ پرو محدود بوده است، گفته می‌شود که اپل در حال اصلاح سفارشات آیفون ۱۴ خود تا ۳ میلیون واحد است. کمبود آیفون ۱۴ پرو و اینکه چگونه تولید به‌ویژه تحت تاثیر فعلی شیوع کرونا در چین قرار دارد، باعث شده است که اپل اقدام نادر در اظهار نظر در مورد این مسئله برداشته باشد. اپل در مورد در دسترس بودن یا تقاضای آیفون ۱۴ یا آیفون ۱۴ پلاس اظهار نظر نکرده است. اگرچه، نشانه‌ها حاکی از آن است که این مدل‌ها آن‌طور که انتظار می‌رود فروش نمی‌روند. طبق گزارش بلومبرگ، اپل تصمیم گرفته است که ۸۷ میلیون دستگاه از این مدل‌ها را سفارش دهد و این از میزان ۹۰ میلیون دستگاه پیش بینی شده پایین‌تر است.

کاهش سفارش گوشی‌های آیفون ۱۴

زمان عرضه آیفون 14 پرو

این روند کاهش ۳ میلیونی گوشی‌های آیفون را نشان می‌دهد، اما این سه میلیون کمتر از ۴ درصد از کل سفارشات را محسوب می‌شود. این مقدار کمی بیشتر از ۳ درصدی است که تحلیل‌گران ودباش پیش بینی کرده بودند که چقدر مشکلات عرضه بر فروش آیفون ۱۴ پرو می‌تواند تاثیرگذار باشد. بلومبرگ ادعا می‌کند که فروش دو مدل پایین‌رده کاهش یافته است و همچنین تقاضا به ویژه در کشور چین هم روند کاهشی را نشان می‌دهد. باید منتظر مانده و ببینیم که وضعیت در آینده تولید آیفون ۱۴ به چه شکلی خواهد بود و آیا کنترل روند کرونا در کارخانه فاکسکان ژنگژو می‌تواند روند را بهبود بخشد یا اینکه اپل همچنان به خارج کردن بخشی از تولید از چین متمرکز خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تولید آیفون ۱۴ پلاس پس از دو هفته از عرضه با کاهش شدید مواجه شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *