تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خالی شدن سریع باتری آیفون

اپل نسبت به مشکل خالی شدن سریع باتری آیفون واکنش نشان داد

تیم پشتیبانی اپل به یک سری از شکایات مبنی بر اینکه آخرین به‌روزرسانی iOS 15 باعث خالی شدن سریع باتری آیفون شود، پاسخ داده و یک راه حل پیشنهاد داده است. این روند کاملا معمول بوده است که به‌روزرسانی iOS باعث خالی شدن سریع‌تر از حد معمول باتری آیفون شود. به‌عنوان مثال، به‌روزرسانی iOS 14.6 هم دقیقا چنین شرایط مشابهی داشته است. به همین ترتیب، کاربران در هنگام عرضه آیفون ۱۲ پرو هم همین مشکل را داشته‌اند. با این حال، با توجه به اینکه این مشکل بر تعداد ناشناخته‌ای از کاربران iOS 15.4 تاثیر گذاشته است، اپل توضیحی در کنار یک راه حل پیشنهادی ارائه کرده است.

راه حل مشکل

خالی شدن سریع باتری آیفون

اپل توییت داده است که: «از نظرات شما متشکریم. ما خوشحال خواهیم شد که بتوانیم کمک کنیم. طبیعی است که برنامه‌ها و ابزارهای شما تا ۴۸ ساعت پس از به‌روزرسانی نیاز به تنظیم مجدد داشته باشند. ما از شما می‌خواهیم که تا آن زمان صبر کرده و در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود، از طریق DM با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و بررسی‌های بیشتر را انجام دهیم». این توییت نشان می‌دهد که مشکل ایجاد شده اصلا غیر عادی نیست و به زودی حل خواهد شد. در عوض، این توصیه برای تمام به‌روزرسانی‌ها کاربرد داشته و تنها کافی است که چند روز بعد از به‌روزرسانی صبر کنید تا تمامی برنامه‌ها آپدیت شده و گوشی به حالت عادی خود بازگردد.

بیشتر بخوانید: فناوری Face ID آیفون ۱۵ پرو زیر نمایشگر پنهان خواهد شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *