تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قابلیت Spatial Audio

اپل از موفقیت‌های قابلیت Spatial Audio اپل موزیک می‌گوید

مدیران اپل موزیک می‌گویند که بیش از نیمی از مشترکین آن‌ها از قابلیت Spatial Audio استفاده می‌کنند. ویژگی صوتی فضایی اپل موزیک اپل که در اواخر ژوئن ۲۰۲۱ معرفی شده بود، صدای فراگیرتری را برای این سرویس فراهم کرده است. اکنون مدیران اپل آمارهایی را به اشتراک گذاشته‌اند که گویا شنوندگان از صدای فضایی استقبال کرده و مدام از آن استفاده می‌کنند. اپل می‌گوید که شرکت‌هایی که از Spatial Audio در محصولات خودشان استفاده می‌کنند، شاهد افزایش قابل توجهی در میزان شنوندگان خود هستند. به‌طور مثال، آلبوم Starboy گروه The Weeknd که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده و بار دیگر با قابلیت Spatial Audio منتشر شد، این‌بار ۲۰ درصد شنوندگان بیشتری داشته است.

شنوندگان بیشتر آهنگ‌های معروف سال

قابلیت Spatial Audio

همین معیار نشان می‌دهد که بیلی آیلیش همان میزان رشد را برای آهنگ «When We All Fall Asleep, Where Do We Go» دریافت کرده است. آهنگ «Hollywood’s Bleeding» پست مالون هم ۴۰ درصد بیشتر شنیده شده و این میزان برای آهنگ Lover تیلور سویفت هم ۵۰ درصد بوده است. اپل می‌گوید که این افزایش شنوندگان تنها به موزیک‌های اخیر محدود نشده است و آهنگ Here Come the Sun گروه بیتلز هم افزایش شنونده ۵۰ درصدی را تجربه کرده است. اپل از قابلیت صدای فضایی خود به‌عنوان وجه تمایزی یاد می‌کند که نسبت به تمام سرویس‌های دیگر از آن بهره می‌برد. فعلا همه آهنگ‌های موجود در اپل موزیک این قابلیت را ندارند، اما الیور شوسر نایب رئیس این پلتفرم اعلام کرده است که محصولات بیشتری به این کتابخانه اضافه خواهند شد.

بیشتر بخوانید: دوره رایگان اپل موزیک به یک ماه کاهش پیدا کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *