تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بتا توسعه دهنده macOS Monterey 12.4

دومین بتا توسعه دهنده macOS Monterey 12.4 منتشر شد

اپل دور دوم چرخه بتای macOS Monterey 12.4 را شروع کرده است و توسعه دهندگان می‌توانند نسخه جدیدی از این سیستم‌عامل را امتحان کنند. جدیدترین بیلدها را می‌توانید از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل دریافت کنید. حتی می‌توانید از نرم‌افزار Apple Beta هم استفاده کرده و اگر قبلا نسخه‌های پیشین را دریافت کرده بودید، می‌توانید از طریق به‌روزرسانی غیر مجاز به سراغ این نسخه هم بروید. نسخه‌های بتا عمومی هم معمولا ظرف چند روز پس از نسخه‌های توسعه دهنده منتشر می‌شوند و از طریق Apple Beta‌ می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

جزئیاتی از macOS 12.4

بتا توسعه دهنده macOS Monterey 12.4

تاکنون جزئیات کمی از نظر تغییرات ویژگی‌ها برای این دوره بتا کشف شده است و این احتمال هم وجود دارد که این نسخه صرفا نسخه‌ای برای رفع اشکالات و به‌روزرسانی متمرکز بر عملکرد باشد. با توجه به اینکه رویداد WWDC 2022 تا کمتر از دو ماه دیگر برگزار می‌شود، بعید به نظر می‌رسد که تغییرات عمده زیادی برای کاربران در نظر گرفته شده باشد. کاربران صرفا باید بدانند که برای استفاده از Universal Control باید اطمینان پیدا کنند که نسخه بتای iPadOS 15.5 را نصب کرده‌اند. در غیر این‌صورت، با macOS 12.4 نمی‌توانید از این قابلیت استفاده کنند. ما همچنان به شما توصیه می‌کنیم که در استفاده از این نسخه احتیاط لازم را داشته باشید. چرا که کاملا ناپایدار است و ممکن است که ایرادات بسیار زیادی را متوجه دستگاه شما کند.

بیشتر بخوانید: اپل اولین بتا توسعه دهنده macOS 12.4 را منتشر کرد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال