تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سومین بتا توسعه دهنده iOS 15.5

سومین بتا توسعه دهنده iOS 15.5 و iPadOS 15.5 منتشر شد

اپل مرحله سوم بتای سیستم‌های عامل خود را هم شروع کرده است و هم‌اکنون بیلدهای جدیدی برای iOS 15.5، iPadOS 15.5، watchOS 8.6 و tvOS 15.5 برای توسعه دهندگان در دسترس قرار گرفته است. تغییرات عمده‌ای در ویژگی این سیستم‌ عامل‌ها وجود ندارد، چرا که اپل همه ویژگی‌های جدید را برای رویداد اصلی خود یعنی WWDC 2022 نگه داشته است و طبق انتظار، تا ماه ژوئن هم خبر خاصی در مورد امکانات جدید این سیستم عامل نخواهیم شنید. علاقه‌مندان و توسعه دهندگان می‌توانند این نسخه‌ها را از طریق مرکز توسعه دهنده اپل دریافت کرده و و قابلیت‌های آن را تست کنند. نسخه‌های بتا عمومی هم معمولا چند روز پس از انتشار نسخه‌های توسعه دهنده ارائه می‌شوند.

احتیاط در نصب نسخه‌های بتا

سومین بتا توسعه دهنده iOS 15.5

علیرغم اینکه شما برای برخوردار از برخی قابلیت‌ها مانند Universal Control در مک بوک و آیپد باید این نسخه‌های بتا را نصب کنید، اما اگر این امکانات برای‌تان ضروری نیستند، توصیه می‌کنیم که از نصب این نسخه‌ها خودداری کنید. دلیل آن هم این است که این نسخه‌ها ناپایدار بوده و ممکن است که به دستگاه و داده‌های شما آسیب جدی وارد کنند. این آسیب‌ها غیر قابل بازگشت بوده و در خیلی از مواقع نمی‌توانید سیستم خود را بازیابی کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای این منظور، استفاده از دستگاه ثانویه و غیر ضروری برای نصب این نسخه‌ها است. بهتر است که حتی قبل از اینکار هم از داده‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: دومین بتا توسعه دهنده iOS 15.5 و iPadOS 15.5 منتشر شد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه ارائه کنید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *