تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
فروش محصولات اپل

فروش محصولات اپل در سه ماهه اخیر رکورد شکنی کرده است

اپل اعلام کرده است که درآمد ۷۷.۵ میلیارد دلاری آن‌ها از محصولات، در ماه مارس کورد زنی کرده است و تعداد کاربران مک که به دستگاه‌های جدید ارتقا رو آورده‌اند هم چنین شرایطی را دارد. لوکا ماستری مدیر ارشد مالی اپل در صفحه‌های اخیر خود در جریان تماس تلفنی مربوط به درآمد سه ماهه اپل، گفت که: «این شرکت بسیار خوشحال است که نتایج مالی بسیار قدرتمندی را برای سه ماهه مارس گزارش می‌کند. ما رکورد درآمد ۹۷.۳ میلیارد دلاری را به ثبت رساندیم که نسبت به سال گذشته ۹ درصد رشد داشته است. ما رکوردهای جدیدی را هم در سه ماهه منتهی به ماه مارس در آمریکا، اروپا و چین بزرگ به ثبت رساندیم».

سه ماهه دوم ۲۰۲۲ و همه رکوردهایی که زده شدند

فروش محصولات اپل

ماستری اضافه کرد که به جز آیپد، تمام محصولات روند رو به رشد را در فروش تجربه‌ کرده‌اند و این شامل رکوردهای سه ماهه بیشتری برای آیفون، مک، اپل واچ و لوازم جانبی می‌شود. او ادامه داد: «این سطح از عملکرد فروش همراه با رضایت و وفاداری بی‌نظیر مشتریان به دستگاه‌های جدید کمپانی بوده است و به ما کمک کرد که در همه دسته‌های محصولات اصلی و بخش‌های جغرافیایی به بالاترین حد موفقیت برسیم». سرویس‌های اپل هم در همه دوران رکورد شکنی کرده و ۱۹.۸ میلیارد دلار فروش داشته‌اند که نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش یافته است. وی افزود: «جریان نقدی عملیاتی ۲۸.۲ میلیارد دلاری، درآمد خالص ۲۵ میلیارد دلار و سود کاهش یافته هر سهم ۱.۵۲ دلاری، همه رکورد هایی هستند که در سه ماهه منتهی به ماه مارس ثبت کردیم».

بیشتر بخوانید: اپل با درآمد ۹۷.۲۸ میلیارد دلاری در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ رکورد شکنی کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *