تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارکنان آمریکایی اپل

کارکنان آمریکایی اپل فروردین ماه باید به سر کار بازگردند

طبق گزارش‌های دریافت شده، اپل روز جمعه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ (۱۱ آوریل) را به‌عنوان تاریخی برای بازگشت کارکنان ایالات متحده به اپل پارک و سایر دفاتر تعیین کرده است. این ددلاین در واقع مهلتی است که کارکنان فرصت دارند تا همگی به سر کار بازگردند. مانند بسیاری از شرکت‌ها، اپل چندین بار در طول ویروس همه گیر کرونا، تاریخ‌هایی را برای بازگشت کارمندان به دفاتر کاری تعیین کرده است. اگرچه، اخیرا این بازگشت برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده بود،‌ اما به‌دلیل کاهش یافتن قدرت انتشار ویروس کرونا و بهبود اوضاع، اپل بار دیگر این ددلاین را برای کارمندان تعیین کرده است.

بازگشت کارمندان اپل به کار

کارکنان آمریکایی اپل

به گفته مارک گورمن در توییتر و از طریق سرویس خبری بلومبرگ، تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ برای بازگشت کارمندان آمریکایی به دفتر تعیین شده است، اما هیچ نشانه‌ای از تعیین زمان برای کارمندان بین‌المللی حاضر در کشورهای دیگر وجود ندارد. جزئیات بیشتری هم در این زمینه ارائه نشده است. اپل پیش از این در زمان‌های مختلف اعلام کرده بود که به کارکنان اجازه خواهد داد تا برای یک دوره دو هفته‌ای یا یک ماهه، بتوانند دورکاری داشته باشند. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما این تصمیم چه تاثیری روی شیوع دوباره ویروس کرونا خواهد گذاشت؟ به نظر شما باز هم سویه جدیدی از کرونا در جهان خواهیم داشت؟ می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: الزامات تست کرونا برای کارمندان واکسینه شدن فروشگاه اپل شدیدتر می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *