تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
قطعات Face ID

اپل تامین کندگان قطعات Face ID را در آیفون ۱۵ پرو تغییر می‌دهد

مینگ چی کو تحلیل‌گر اپل می‌گوید که اپل در حال تغییر تامین کنندگان اجزای Face ID خود در آیفون سال ۲۰۲۳ است. بنابراین گزارش‌ها، این بدان دلیل است که عملکرد و مصرف انرژی این قطعات بهبود پیدا کنند. در حال حاضر، کو می‌گوید که طراحی این قطعات بر عهده شرکت Lumentum بوده و تولید هم توسط Win Semi انجام می‌شود. این بدان معنی است که اجزای Face ID آن‌ها در ۵۰ درصد از سری آیفون ۱۴ هم قرار دارد. او گزارش داده است که اپل تولید قطعات را به سونی خواهد سپرد و سهم شرکت‌های قبلی با آیفون ۱۵ هم بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.

تولید قطعه‌های Face ID با عملکرد بهتر

قطعات Face ID

کو معتقد است که سونی مزایای تکنولوژیکی برتری داشته و به‌طور خاص‌تر، این شرکت می‌تواند مصرف انرژی قطعات را کاهش داده و عمر باتری بهتری را برای آیفون فراهم کند. عملکرد ToF هم با مصرف انرژی یکسان بهتر خواهد شد و این هم برای دوربین و برنامه‌های بالقوه AR می‌تواند مفید باشد. کو هنوز نمی‌داند که این بهبودها قابل توجه خواهند بود یا خیر. این احتمال وجود دارد که اپل با این کار تنها قصد دارد که محدودیت‌های ظرفیت تولید را حل کند. سونی با این کار سهم بیشتری از تولید را کسب کرده و کو هم پیش بینی می‌کند که در آینده، سونی احتمالا سفارشات بیشتری را از دو شرکت یاد شده کسب خواهد کرد. این خبر پیرامون تغییر تامین کننده‌های اپل برای آیفون ۱۵ پرو در حالی منتشر می‌شود که ساختار تامین کنندگان هدست Apple MR هم تغییر می‌یابد.

بیشتر بخوانید: آیفون ۱۶ پرو از Face ID زیر نمایشگر پشتیبانی می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *