تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
فروشگاه اپل در گلاسکو

اپل قرارداد اتحادیه را برای کارکنان فروشگاه اپل در گلاسکو امضا کرد

فروشگاه گلاسکو اپل اولین فروشگاهی در بریتانیا بود که به اتحادیه تبدیل شد، اما گویا اکنون یک قرارداد رسمی با اپل امضا کرده است تا وضعیتش به رسمیت شناخته شود. پس از ماه‌ها مذاکره، گلاسکو اپل در نوامبر ۲۰۲۲ تبدیل به اتحادیه شد. در ابتدا، کارمندان این فروشگاه مجبور بودند که به‌صورت انفرادی به اتحادیه GMB برتانیا بپیوندند و سپس از اپل بخواهند که نمایندگی اتحادیه را به رسمیت بشناسد. اپل هم در نهایت با یک برگه رای، پیوستن به این اتحادیه را رسمی کرد. حال طبق گزارش روزنامه هرالد، این رای اکنون منجر به امضای توافق نامه دست جمعی اپل برای به رسمیت شناختن اتحادیه GMB در اسکاتلند شده است.

به رسمیت شناخته شدن اتحادیه فروشگاه گلاسکو

فروشگاه اپل در گلاسکو

جان اسلاون سازمان دهنده GMB به این نشریه گفت: «این توافق تاریخی بوده و اعضای ما در فروشگاه گلاسکو چراغ امیدی در سراسر جهان محسوب می‌شود تا نشان دهیم که می‌توانیم سازماندهی شده و کارها را بهتر جلو ببریم. ما به دنبال ایجاد رابطه خوبی با اپل هستیم و در عین حال، قصد داریم که از منافع اعضای خودمان هم حفاظت کنیم». اپل در مورد توافق اظهار نظری نکرده است. اما یکی از سخنگویان قبلا به هرالد گفته بود که این شرکت از مدت‌ها قبل متعهد شده است که یک تجربه عالی برای مشتریان و تیم‌های خود ارائه دهد. او می‌گوید که اپل یکی از پردرآمدترین خرده فروشی‌ها را در اسکاتلند دارد و آن‌ها به‌طور منظم از اعضای صنعت حمایت می‌کنند.

بیشتر بخوانید: کارکنان فروشگاه گلاسکو اپل در بریتانیا به اتحادیه می‌پیوندند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *