تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
بازار تاریک رایانه های شخصی

اپل همچنان درخشان‌ترین نقطه در بازار تاریک رایانه های شخصی است

بر اساس گزارش مورگان استنلی، اپل همچنان بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در بین تولیدکنندگان کامپیوتر است و بازار رایانه‌های شخصی هم در حالت کلی به پایین‌ترین حد درآمدی خود در حدود دو دهه اخیر رسیده است. بازار جهانی رایانه‌های شخصی در سال‌های اخیر به‌طور قابل توجهی آسیب دیده است. این بدان دلیلی است که فصل تعطیلات وحشتناکی برای این صنعت سپری شده و پیش بینی‌های ضعیفی هم برای این صنعت در سال ۲۰۲۳ وجود دارد. در این بین به نظر می‌رسد که اپل تنها فروشنده‌ای است که مورگان استنلی پیش بینی‌های مثبتی برای آن دارد.

عملکرد خوب اپل در بازار رایانه‌های شخصی

بازار تاریک رایانه های شخصی

مورگان استنلی طی یادداشت جدید خود می‌گوید که در سال ۲۰۲۳، احتمالا ۲۴۹ میلیون محموله خواهیم داشت که نسبت به ۲۶۱ میلیون واحد سال گذشته با کاهش مواجه می‌شود. ضعف در بازارهای مصرفی و تجاری به‌دلیل تقاضای کمتر از حد انتظار بوده و موجودی کانال هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. ترکیبی از تقاضای مصرف کننده ضعیف‌تر و تقاضای ملایم‌تر برای شرکت‌ها در کنار ضعف اقتصادی در ایالات متحده و اروپا قرار گرفته و محموله‌های رایانه‌های شخصی را هم کاهش می‌دهد. این پایین‌ترین نرخ اجرای سالانه رایانه‌های شخصی از سال ۲۰۰۶ بوده و ۵ درصد از پیش بینی قبلی مورگان استنلی هم کمتر است. در کل محموله‌ها می‌تواند تا ۱۲.۵ درصد نسبت به سال گذشته با کاهش مواجه شود. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: فروش کامپیوتر ARM اپل در رکورد صنعت رایانه‌های شخصی وضع بهتری دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *