تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارمندان اپل استور

کارمندان اپل استور قصد تشکیل یک اتحادیه را دارند

برخی از کارمندان اپل استور در سراسر ایالات متحده، به شکل بی سر و صدایی قصد تشکیل یک اتحادیه را دارند و گویا دلیل آن هم دستمزدهای پایینی است که با تورم همخوانی ندارد. منابع آگاه به واشنگتن پست گفته‌اند که گروه‌هایی در دو فروشگاه اپل توسط اتحادیه‌های ملی حمایت می‌شوند و آماده هستند تا در آینده‌ای نزدیک، یک پرونده اداری را با هیئت ملی روابط کار تشکیل دهند. حداقل ۶ فروشگاه دیگر هم از زیر مجموعه اپل در مراحل ابتدایی تشکیل اتحادیه قرار دارند و به این جمع خواهند پیوست. رکود دستمزدها که تحت فشار تورم بوده است، سبب تحریک کارمندان این فروشگاه‌ها شده است.

نقش فروشگاه‌های اپل در درآمد

کارمندان اپل استور

آن‌ها از سوی اتحادیه‌هایی که عملیات موفقی مانند فروشگاه‌های استارباکس داشته‌اند هم تشویق می‌شوند. اپل بیش از ۶۵ هزار نفر را در نیروهای کار خرده فروشی خود استخدام می‌کند و از جمله آن می‌توانیم به کارکنانی اشاره کنیم که محصولات و خدماتی را به فروش می‌رسانند، قطعات را تعمیر می‌کنند و به عیب یابی آن‌ها می‌پردازند. گفتنی است که فروشگاه‌های اپل، ۳۶ درصد از درآمد ۳۶۶ میلیارد دلاری این شرکت در سال ۲۰۲۱ کسب کرده است. علیرغم اینکه اپل در چند سال گذشته شاهد رشد چشمگیری در زمینه درآمد بوده است، اما کارکنان فروشگاه‌های اپل هیچگاه در این سودها سهیم نبوده‌اند. حال همین امر می‌تواند جنجال تازه‌ای را پیرامون کمپانی ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: اپل برای فروشگاه جدید خود در لندن نیرو استخدام می‌کند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *