تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
حذف Apple Pay

کاربران روسی به دلیل حذف Apple Pay از اپل شکایت کردند

پس از اینکه اپل استفاده از Apple Pay را در روسیه به حالت تعلیق درآورد، یک شکایت دست جمعی روسی به‌دنبال دریافت غرامت ۱.۲۶ میلیون دلاری از اپل است. شرکت روسی چرنی‌شو ادعا می‌کند که اپل پس از توقف سرویس Apple Pay حقوق مصرف کنندگان روسی را نقض کرده است. به گزارش رویترز، این دعوی خواستار غرامت ۹۰ میلیون روبلی (معادل ۱.۲۶ میلیون دلار)  با عنوان غرامت برای خسارت اخلاقی است و حتی در الحاقیه آن، سرویس Apple Pay باید بار دیگر در اختیار کاربران روسی قرار گیرد. این شرکت اعلام کرده بود که در اوایل آوریل، یک دادخواست دسته جمعی ارائه خواهد کرد.

حذف Apple Pay برای کاربران روسی

حذف Apple Pay

در ماه فوریه، سرویس‌هایی مانند Apple Pay و Google Play دیگر برای مشتریان برخی از بانک‌های روسیه تحت تحریم در دسترس قرار نمی‌گیرند. اپل بعدا یکی از باگ‌های خود که منجر به استفاده کاربران روسی از Apple Pay می‌شد را نیز بست. 

بیشتر بخوانید: روسیه از اپل به دلیل حذف Apple Pay شکایت می‌کند

شریک ارشد کنستانتین لوکویانوف به خبرگزاری تاس گفته است که پرونده‌ها بر این اساس است که چگونه حقوق مردم روسیه توسط بسته شدن یک جانبه و غیر موجه Apple Pay نقض شده است. لوکویانوف می‌گوید که این اقدام اپل باید به‌عنوان آسیب اخلاقی عمدی به روس‌ها تلقی شود. این شرکت از هر کسی که فکر می‌کند با قطع دسترسی اپل به Apple Pay، حقوق‌شان نقض شده است، دعوت می‌کند تا به این شکایت بپیوندند. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *