تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپل استور نیویورک

اپل به‌دلیل عدم پرداخت حقوق کارکنان اپل استور نیویورک بازخواست شد

یکی از کارمندان سابق اپل یک شکایت دست جمعی علیه اپل به راه انداخته و ادعا می‌کند که این شرکت با پرداخت حقوق هفتگی به کارمندانش مخالف کرده است و به‌جای آن، هفته‌ای دو بار این حقوق را پرداخت می‌کند. شکایت به‌صورت دست جمعی توسط ریون راموس به نمایندگی از همه کارکنان اپل در ایالت نیویورک ثبت شده است و آن‌ها ادعا دارند که اپل همچنان هم قصد ندارد از این کار خود دست بکشد. این روند، قانون کار در ایالات متحده را نقض می‌کند. طبق قانون نیویورک، کارگردان باید به‌صورت هفتگی دستمزد دریافت کنند، مگر اینکه مجوز صریح کمیسیون کار وزارت ایالت نیویورک، اجازه‌ای صادر کند که پرداخت در نیمه‌های هر ماه صورت بگیرد.

قانون کار در ایالات نیویورک

اپل استور نیویورک

اعتقاد بر این است که اپل این مجوز را برای کارکنان فروشگاه خود دریافت نکرده است و به جای هفته‌ای یک بار، یک هفته در میان پرداخت می‌کند. در این شکایت آمده است که کارکنان فروشگاه باید تحت پوشش قانون باشند و بنابراین، اپل این قانون را نقض کرده است. این دادخواست تخمین زده است که تقریبا ۲۵ درصد از مسئولیت‌های شغلی راموش به‌عنوان کار یدی طبقه بندی می‌شود. این وظایف شامل کار کردن در سطح فروش، جعبه گشایی محصولات، خالی کردن صندوق‌ها و کمک به مشتریان است. راموس که در پورت چستر زندگی می‌کند، ما بین اکتبر ۲۰۱۰ و ژانویه ۲۰۱۸ در فروشگاه اپل خیابان پنجم استخدام شده بود. شما نیز می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: بزرگترین فروشگاه اپل در کره جنوبی راه‌اندازی می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال