تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
پروژه تورنتو

اپل برای خروج از پروژه تورنتو به دادگاه شکایت کرد

اپل اختلاف خود با معمار مرکز خرید The One تورنتو را به دادگاه کشانده و اعلام کرده است که از پیشرفت کند آن عمیقا ناامید شده است و قصد دارد که به اجاره آن خاتمه دارد. می‌دانیم که شرکتی به‌نام Mizrahi Developments در حال احداث یک ساختمان ۸۵ طبقه است که شامل مراکز خرید قابل توجهی بوده و آپارتمان‌های مسکونی هم در لوکیشن‌های Yonge و Bloor تورنتو قرار می‌گیرد. این پروژه از سال ۲۰۱۶ آغاز شده بود و در سال ۲۰۱۸ هم مشخص شد که اپل هم در آن نقش دارد. در اوایل سال ۲۰۲۲، اپل به کمپانی سازنده پروژه هشدار داده بود که احتمال دارد از پروژه خارج شود. اپل در این زمینه به یک بند قراردادی اشاره کرد که به آن‌ها اجازه می‌داد تا در برهه‌های زمانی مشخص، بدون نیاز به پرداخت جریمه از پروژه خارج شود.

جزئیات قرارداد اپل با کمپانی معمار

پروژه تورنتو

کمپانی Mizrahi Developments وجود چنین بندهای قراردادی را رد کرد، اما اکنون طبق گزارش جدیدی که منتشر شده است، اپل شکایت جدیدی به منظور فسخ اجاره این پروژه تکمیل نشده را تنظیم کرده و آن را به دادگاه برده است. اپل کانادا در پرونده خود که توسط مجله The Globe and Mail منتشر شده است، می‌گوید: «اپل عمیقا از Mizrahi ناامید شده است و متاسف است که ناکامی‌های این شرکت سبب می‌شود که اپل در نهایت رابطه خود را با این شرکت پایان دهد». جزئیات این شکایت که ابتدا در ۲۸ ژانویه در دادگاه عالی انتاریو ثبت شده بود، هم‌اکنون به‌صورت کامل فاش شده است و اپل هم درخواست خسارت ۵.۴۴ میلیون دلاری را مطرح کرده است.

بیشتر بخوانید: اپل تهدید به کناره‌گیری از پروژه مرکز خرید تورنتو کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *