تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اشتراک برنامه‌های اپ استور

ویژگی افزایش قیمت خودکار اشتراک برنامه‌های اپ استور اضافه می‌شود

اپل یک ویژگی جدید را به‌شکل کاملا بی سر و صدا برای اپ‌استور تست می‌کند که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار، قیمت اشتراک برنامه‌ها را بدون انتخاب صریح کاربر افزایش دهند. این ویژگی جدید ابتدا توسط کاربران اپ‌استور کشف شده و متوجه شده‌اند که دیزنی پلاس به‌جای اینکه از کاربران بخواهد تا با افزایش نرخ اشتراک موافقت کنند، صرفا یک اطلاع‌رسانی ساده برای افزایش قیمت اخیر خود منتشر کرده است. توسعه‌ دهنده‌ای به‌نام مکس سیلمن اخیرا متوجه این رویکرد جدید در اپ‌استور شده است. هشدار افزایش قیمت جدید به‌عنوان یک اعلان با دکمه بزرگ OK برای رد کردن آن قرار داده شده است.

ماجرا از چه قرار است؟

اشتراک برنامه‌های اپ استور

اگر کاربران بخواهند که اشتراک خود را تغییر دهند، باید روی دکمه کوچک‌تر Review your Subscription در بالای آن کلیک کنند. مشخص نیست که آیا کاربران باید واقعا دکمه OK را فشار دهند تا قیمت گذاری جدید اعمال شود یا خیر. سیلمن می‌گوید که ایمیلی از دیزنی پلاس دریافت کرده است که اساسا به او می‌گفت که قیمت‌ها در حال افزایش است و اکانتش به‌طور خودکار با نرخ بالاتر محاسبه شده است. به‌ عبارت دیگر، به نظر می‌رسد که سیستم جدید به‌طور خودکار کاربران را به قیمت بالاتر می‌برد، مگر اینکه آن‌ها به صراحت از این اشتراک انصراف دهند. این روند با نحوه کارکرد اشتراک‌ها در دستورالعمل‌های رسمی توسعه اپل متفاوت است. براساس سیاست فعلی، اعلان‌های که به کاربران در مورد افزایش قیمت ارسال می‌شود، باید دکمه بزرگ «Agree to New Price» داشته باشد.

بیشتر بخوانید: درآمد اپل از اشتراک اپ استور دو برابر بیشتر از گوگل‌پلی بوده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *