تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارمندان واکسینه شدن فروشگاه اپل

الزامات تست کرونا برای کارمندان واکسینه شدن فروشگاه اپل شدیدتر می‌شود

اپل در نظر دارد که کارمندان خرده فروشی خود را ملزم به انجام تست‌های کرونا به‌صورت دو بار در هفته کند. وضعیت واکسیناسیون کارمندان نقشی در این امر نخواهد داشت و همه باید آزمایش دهند. اگرچه، این شرکت سیاست‌های تایید این تست را ملایم‌تر کرده است تا آن‌ها هرچه سریع‌تر بتوانند در فروشگاه حضور پیدا کنند. با این حال، علاوه بر حداقل الزامات آزمایشی جدید، اپل به کارکنان خود اجازه می‌دهد تا به‌طور مستقل هم نتایج آزمایشات خود را تایید کند. اپل در این زمینه اعلام کرده است که: «براساس آن‌چه که از دوران تست آموخته‌ایم، اکنون همه باید بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون، دو بار در هفته آزمایش شوند. علاوه بر این، اگر نتایج آزمایش خود را برای تایید ارسال کنید، دیگر نیازی به انجام مجدد آن نخواهد بود».

روند اجرای قوانین جدید

کارمندان واکسینه شدن فروشگاه اپل

به نظر می‌رسد که قوانین جدید به‌صورت پله‌ای به‌منظور تسهیل الزامات برداشت ماسک برای کارمندان باشد. اپل می‌گوید: «ما همچنان در مورد امکان برداشتن ماسک در حال بررسی هستیم، اما از کارمندان درخواست شده است تا زمانی که در فروشگاه هستند، از ماسک استفاده کنند. ما امیدوار هستیم که تعداد کیس‌های مثبت همچنان کم تعداد بوده و این پروتکل‌ها در آینده قابل پیش بینی قابل اجرا باشند». غول فناوری کوپرتینویی، در ماه فوریه قوانین ماسک برای مشتریان را در اکثر فروشگاه‌های خود لغو کرد. همچنین، دستور استفاده از ماسک در ایالات خاص آمریکا مانند اوهایو و جورجیا هم برداشته شده است.

بیشتر بخوانید: الزام استفاده از ماسک برای کارکنان فروشگاه‌های اپل برداشته می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *