تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
حقوق کارمندان فروشگاه های اپل

حقوق کارمندان فروشگاه های اپل افزایش پیدا می‌کند

اپل برنامه ریزی‌های خود را برای افزایش مزایای کارمندان فروشگاه‌های خود در سراسر ایالات متحده نهایی کرده است. در این برنامه قرار است که زمان اضافه کاری افزایش پیدا کرده و مزایای هر کدام از این بخش‌ها نیز افزایش پیدا کند. این اقدامات اپل در تلاش برای جذب و حفظ کارکنان این فروشگاه‌ها انجام می‌شود. طرح تقویت حقوق و مزایا در بحبوحه بازار کار سخت و همه گیری ویروس کرونا ادامه پیدا خواهد کرد. به گفته بلومبرگ، این تغییرات برای کارکنان تمام وقت و پاره وقت در ۲۷۰ شعبه فروشگاهی این شرکت در ایالات متحده اعمال خواهد شد. کارمندان تمام وقت و پاره وقت، می‌توانند دو برابر حقوق بیشتری در روزهای مرخصی با حقوق‌شان دریافت کنند.

طرح‌های ویژه اپل

حقوق کارمندان فروشگاه های اپل

این طرح برای مرخصی‌هایی کاربرد دارد که برای سلامت روان و بردن اعضای خانواده نزد پزشک کاربرد دارد. کارمندان تمام وقت هم اکنون به جای شش روز، می‌توانند ۱۲ روز مرخصی با حقوق داشته باشند که هنگام بیمار شدن این افراد کاربرد دارد. علاوه بر این، اپل به کارکنان فروشگاه‌های خود، روزهای تعطیل بیشتری را در سال در نظر می‌گیرد. اپل در یک اقدام جدید هم اعلام کرده است که به جای پنج سال، سه سال سابقه کاری هم برای استخدام در فروشگاه‌های اپل کافی است. کارمندان پاره وقت می‌توانند تا شش روز مرخصی با حقوق دریافت کنند. آن‌ها می‌توانند از مرخص والدین هم استفاده کرده و در طی هفته به مرخصی بروند.

بیشتر بخوانید: فروشگاه های اپل در فرانسه به ساعات کاری عادی باز می گردند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *