تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
دستگاه رد یاب اپل و گوشی آیفون قسطی

باز هم یک محصول جدید از اپل، دستگاه رد یاب اپل

ردیاب های اپل چگونه کار میکنند؟

اپل در حال کار روی یک دستگاه ردیاب است که میتوانید آن را به هر چیزی نظیر کلید یا کوله پشتی متصل کنید و وسیله مورد نظر را از طریق اپ جدید Find My ردیابی کنید.

با استناد بر اسکرین شات هایی که توسط MacRumors منتشر شدند، Tab جدیدی در برنامه Find My وجود خواهد داشت به نام Items که همانند Tabهای People و Devices، نشان دهنده آیتم های کاربر خواهد بود.

کاربران میتوانند ردیاب را در حالت Lost Mode قرار دهند.

 وقتی که دستگاه ردیاب اپل در این حالت قرار بگیرد و دستگاه تشخیص بدهد که وسیله مورد نظر توسط فرد دیگری حمل میشود که او هم یکی از محصولات اپل را دارد، به آن شخص درباره وسیله مورد نظر هشدار میدهد.

حتی پیغامی هم از طرف صاحب وسیله به آن شخص میفرستد و او را هدایت میکند تا با صاحب وسیله تماس بگیرد.

دستگاه ردیاب اپل از ویژگی ردیابی آفلاین جدید اپل که در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) معرفی شد استفاده میکند؛ به این صورت که ردیاب از دستگاه های اپل نزدیک خود استفاده میکند و اطلاعاتی از مکان دستگاهی که به آن متصل است را به Cloud میفرستد.

این ردیاب های دایره ای شکل که لوگوی اپل را هم به خود میبینند، تکنولوژی بسیار بالایی دارند.

تجهیزات

این ردیاب ها مجهز به بلوتوث، ان اف سی، یک اسپیکر برای کمک به ردیابی و نسخه ای قدیمی از IOS هستند. این ردیاب ها مثل ایرپاد، با نزدیک کردن به اکانت iCloud وصل خواهند شد.

اگر کاربری ردیاب را ببیند، میتواند با استفاده از ان اف سی، به اطلاعات صاحب وسیله دسترسی پیدا کرده و با او تماس بگیرد.

اپل همچنین در حال کار روی تکمیل کردن یک حالت واقعیت افزوده است که به کاربران اجازه میدهد به صورت 3 بعدی به دنبال ردیابشان بگردند؛ به این صورت که بالنی نشان داده میشود و کاربر را به محل ردیاب هدایت میکند.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال