تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66171283
قرارداد تلوزیونی اپل و خرید قسطی محصولات اپل

قرارداد اپل با آلفونسو کوارون

قرارداد تلوزیونی اپل

طبق گفته Variety، اپل یک قرارداد تلویزیونی را با آلفونسو کوارون، کارگردان، فیلم نامه نویس و تهیه کننده مشهور امضا کرده است و طی این قرارداد، اپل تا پایان مهلت قرارداد، حق پخش تمام آثار تلویزیونی کوارون را بر عهده خواهد داشت.

قرارداد تلوزیونی اپل و خرید قسطی محصولات اپل
+ apple TV

این در حالی است که کوارون بیشتر با کارهای سینمایی خود شناخته شده است و جالب است که اپل با این کارگردان سرشناس، قراردادی تلویزیونی امضا کرده است.

کوارون کارنامه درخشانی شامل فیلم های جاذبه (Gravity) و رما (Roma) دارد که هر دو فیلم هم جزو فیلم های موفق فصل جوایز بوده اند.

کوارون همچنین کارگردانی قسمت سوم از سری فیلم های هری پاتر یعنی هری پاتر و زندانی آزکابان را هم بر عهده داشت و او بود که این سری فیلم را به سمت و سویی بزرگسالانه تر و تیره تر هدایت کرد.

مدت زمان قرارداد تلوزیونی اپل و همچنین مزایای مالی آن هنوز مشخص نیست اما این جور قرارداد ها معمولا بین 3 الی 5 سال اعتبار دارند.

این یکی از چندین قرارداد تلوزیونی اپل است که برای سرویس Apple TV+ منعقد میکند.

اپل البته همیشه هم در عقد قرارداد موفق نبوده است.

به عنوان مثال اپل میخواست تا با شرکت Bad Robot (شرکت فیلم سازی آمریکایی) قرارداد همکاری امضا کند اما این شرکت، WarnerMedia را به اپل ترجیح داد.

سرویس Apple TV+ در تاریخ 1 نوامبر راه اندازی خواهد شد و بعید است که تا اواخر سال 2020، اثری از آلفونسو کوارون را در این سرویس ببینیم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد امتیاز: 56

هنوز امتیازی ثبت نشده است

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *