تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
طرفداران بیسبال Apple TV+

طرفداران بیسبال Apple TV+ نگاه نزدیک‌تری به مسابقات خواهند داشت

می‌دانیم که در طول مسابقات بیسبال، داوران بیسبال تماس‌هایی را برقرار کرده و شنیدن آن‌ها همواره جذاب بوده است. حال طرفدارانی که از طریق Apple TV+ اقدام به تماشای مسابقات می‌کنند، می‌توانند برای شفاف سازی نحوه برقراری تماس‌ها، فیلم‌های زنده از اتاق پخش را دریافت کنند. اپل میزبان مسابقات بیسبال بوده و بازی‌های لیگ برتر بیسبال از طریق Apple TV+ در اختیار مشترکین قرار می‌گیرد. این افراد می‌توانند نمایش‌های زنده قبل و بعد از بازی را همراه با تفسیر زنده دریافت کنند. حال با شروع فصل ۲۰۲۳، تماس‌های ویدیویی Zoom هم راه خود را به سیستم پخش پیدا خواهد کرد.

پخش اتاق پخش مسابقات بیسبال

طرفداران بیسبال Apple TV+

این قابلیت جدید برای شفافیت بیشتر مسابقات در لحظات حساس بازی بوده و ارتباط با داوران و مرکز عملیات پخش MLB هم فراهم خواهد شد. کریس ماریناک مدیر ارشد عملیات و استراتژی MLB هم می‌گوید: «ما همواره به دنبال راه‌های نوآورانه‌ای برای استفاده از بهترین فناوری در MLB بوده و کلاس پیشرفته‌ای را برای مخاطبین خود فراهم می‌کنیم. همکاری با Zoom می‌تواند یک روش ارتباطی نوین بوده و گام بعدی را در اختیارمان گذارد. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که مرکز تماس زوم و سایر فناوری‌های پلتفرم زوم را در عملیات روزانه بازی ادغام کنیم و به مدرن سازی تجربیات به روشی ایمن، قابل اعتماد و نوآورانه ادامه خواهیم داد». شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. همکاری اپل با MLB چه نتایجی می‌تواند به دنبال داشته باشد؟

بیشتر بخوانید: مذاکرات NFL Sunday Ticket با اپل وارد وقت اضافه می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *