تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قرارداد Apple TV+ با Skydance

قرارداد Apple TV+ با Skydance از بهترین معاملات استودیویی است

نزدیک به یک ماه پس از اعلام ثبت قرارداد همکاری بین اسکای دنس و اپل تی وی پلاس، حال جزئیات جدیدی از این قرارداد منتشر شده و نشان می‌دهد که یکی از ثروتمندانه‌ترین شراکت‌ها را در صنعت سینما شاهد خواهیم بود. در ماه ژانویه، اپل و اسکای دنس، قراردادی چند ساله امضا کرده و به واسطه آن، این شرکت تعدادی از فیلم‌های اصلی خودش را برای اپل تی وی پلاس تولید خواهد کرد. به گفته ورایتی، این توافق شبیه یه معامله قراردادی است و یکی از اتفاقات نادر هالیوود محسوب می‌شود. سرویسی مانند Apple TV+ در این قرارداد، فیلم‌هایی که اسکای دنس در نظر دارد را در سرویس خود پخش خواهد کرد.

مفاد قرارداد

قرارداد Apple TV+ با Skydance

حتی هفته‌ها پس از انتشار اخبار این قرارداد، هالیوود همچنان تحت تاثیر معامله پر سود و نادر اسکای دنس است که تاثیراتی را برای این کمپانی انیمیشن‌سازی خواهد داشت. طبق مفاد قرارداد، اسکای دنس حداقل دو فیلم با بودجه کامل تا ۱۲۵ میلیون دلار را تولید خواهد کرد. شرکت سازنده، حداقل ۲۵ میلیون دلار برای هر فیلم، بسته به آستانه بودجه تضمین کرده است. علاوه بر این، اسکای دنس، حق نسخه برداری مالکیت معنوی را که برای اپل ایجاد می‌کند را برای خود حفظ خواهد کرد. علیرغم اینکه این دو شرکت درآمدهای مشتری خواهند داشت، فیلم‌های تولید شده توسط اسکای دنس، ممکن است که در سینماها اکران نشوند. در عوض، آن‌ها به انحصار اپل تی وی پلاس در خواهند آمد.

بیشتر بخوانید: قرارداد چندساله اپل با Skydance Media برای چند فیلم لایو اکشن بسته شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *