تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مستند موج سواری Make or Break

اپل اولین تریلر مستند موج سواری Make or Break را منتشر کرد

اولین تریلر از مجموعه مستند Make or Brake شبکه اپل تی وی پلاس که به موج سواری حرفه‌ای پرداخته و سفر کاراکترهای آن را به تور قهرمانی لیگ جهانی موج سواری را به نمایش می‌گذارد، منتشر شده است. این مستند در هفت قسمت آماده شده است و تور قهرمانی لیک جهانی موج سواری ۲۰۲۱ را بررسی خواهد کرد. در این مستند، صحنه‌های مربوط به چالش‌هایی را خواهیم دید که ورزشکاران در این تور تجربه کرده‌اند و نحوه برخوردشان با سختی‌هایی مانند کووید ۱۹ و چندین موضوع اجتماعی دیگر هم بررسی خواهد شد. در این تریلر که اخیرا منتشر شده است، موج سواران متعددی را می‌بینیم که حتی تعداد بیشتری از آن‌ها هم در مستند حضور دارند.

اطلاعات جدیدی از مستند

مستند موج سواری Make or Break

تریلر چندین مکان زیبای موج سواری را در سراسر جهان نمایش داده و خواهیم فهمید که چه لوکشین‌هایی برای فیلم‌برداری انتخاب شده است. مصاحبه‌های جدیدی برای اولین‌بار با بسیاری از موج سواران انجام شده است. کلی اسلیتر کهک ۱۱ بار قهرمانی جهان را در کارنامه داشته و ۵۶ بار هم در سطح حرفه‌ای قهرمان شده است، در این مصاحبه حضور دارد. استفانی گیلمور قهرمان هفت دوره جهان، گابریل مدینه قهرمان سه دوره جهان، تایلر رایت قهرمان دو دوره جهان، ایتالیو فریرا قهرمان جهان و دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۹ و تاتیانا وستون وب قهرمان المپیک ۲۰۲۱ از دیگر افرادی هستند که در این مستند آن‌ها را خواهید دید. این مستند پیش‌تر هم برای فصل دوم تمدید شده است.

بیشتر بخوانید: مستند Make or Break اپل قبل از پخش برای فصل دوم تمدید شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *