تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
برنامه Fraggle Rock: Back to the Rock

تیزر برنامه Fraggle Rock: Back to the Rock اپل پخش شد

تیزر جدیدی برای برنامه کودکانه Fraggle Rock: Back to the Rock منتشر شده است که مخصوص تعطیلات بوده و از انتشار آن در ۱۸ نوامبر حکایت دارد. تیزر ویژه‌ای با عنوان Night of the Lights که توسط شرکت جیم هنسون در یوتوب منتشر شده است، فرگل‌ها را در حال جشن تعطیلات نشان می‌دهد. داستان فیلم ویژه تعطیلات این است که جامدولین به صدا پیشگی دیوید دیگز که سابقه نامزدی جایزه امی را هم داشته است، ومبلی را تشویق می‌کند تا آرزوی ویژه‌ ای داشته باشد. سپس فراگل‌ها به ماجراجویی می‌پردازند و در جستجوی درخشان‌ترین نور و تلاش برای یافتن معنای واقعی تعطیلات هستند.

تیزر جدید برنامه فراگل‌ها

برنامه Fraggle Rock: Back to the Rock

این اپیزود قرار است که ۱۸ نوامبر در اپل تی وی پلاس به‌صورت جهانی به نمایش درآید. برنامه Fraggle Rock: Back to the Rock به‌عنوان احیای نمایش عروسکی کلاسیک جیم هنسون شناخته می‌شود که پخش آن از ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ از اپل تی وی پلاس شروع شده بود. اپل علاوه بر قسمت‌های جدید، حقوق پخش کاتالوگ‌های دیگر را هم در سال ۲۰۲۰ خریداری کرده بود و قصد دارد که قسمت‌های کلاسیک را هم به این سرویس اضافه کند. این قسمت ویژه محتوای زمان تعطیلات شبکه خواهد بود. دیگر ویژه برنامه‌ ها شامل برنامه‌ هایی مانند «Pretzel and the Puppies»، «Interrupting Chicken»، «The Boy, the Mole, the Fox, and the Horse, and the Ryan Reynolds and Will Ferrel-fronted» و همچنین «Spirited» است.

بیشتر بخوانید: سرویس Apple TV+ موفق به دریافت ۱۷ نامزدی در بخش Childrens and Family امی شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *