تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
انیمیشن Luck اپل

جان لستر بعد از جدایی از پیکسار با انیمیشن Luck اپل به رستگاری می‌رسد

کار جان لستر با انیمیشن Luck برای اپل تی وی پلاس قابل توجه بود و پروفایلی قبل از اکران انیمیشن هم نشان می‌دهد که پروژه یک بازنگاری کامل پس از پیوستن به Skydance Animation شده است. پس از اینکه جان لستر به‌دلیل اتهامات مربوط به کار از پیکسار برکنار شد، در سال ۲۰۱۹ به عنوان مدیر انیمیشن به اسکای دنس مدیا پیوست. پس از پیوستن وی، انیمیشن در حال توسعه Luck با شکست مواجه شده و لستر کل فرایند ساخت انیمیشن را دوباره شروع کرد تا بتواند تصویر کلی آن را بهبود بخشد. پروفایل لستر توسط نیویورک تایمز درست چند روز قبل از اکران Luck بررسی شده و دانستیم که همه چیز تغییر یافته است.

سرنوشت جان لستر

انیمیشن Luck اپل

مقاله‌ای که نیویورک تایمز منتشر کرده است، به خروج وی از پیکسار اشاره کرده و تاثیر پیوستن وی به تیم اسکای دنس را نیز همراه با به کنترل گرفتن تولید انیمیشن Luck مورد بررسی قرار می‌دهد.لستر در نهایت توسط اسکای دنس استخدام شده و پس از اینکه وکلایی برای بررسی ادعاهایی علیه لستر استخدام شدند، مشخص شد که هیچ چیز بدی در مورد لستر وجود ندارد. به‌نظر می‌رسد که در همین راستا، لستر همچنان مورد علاقه اپل بوده است. استر با اشاره به اینکه استیو جابز در وهله اول به او در ساخت پیکسار کمک کرد، اذعان می‌کند که: «احساس می‌کنم بخشی از من به خانه برگشته است. من واقعا کاری را که Apple TV+ انجام می‌دهد، دوست دارم و آن‌ها بیش از آن‌که به کمیت اهمیت دهند، به کیفیت کار دارند».

بیشتر بخوانید: اپل تریلر جدید انیمیشن Luck را منتشر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *