تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
برنامه های iWork اپل

برنامه های iWork اپل بعد از ۶ ماه به‌روزرسانی شدند

اپل به‌روزرسانی نسبتا کوچکی را برای مجموعه برنامه‌های iWork خود منتشر کرده است که شامل Keynote، Pages و Numbers می‌شود. برنامه پردازش کلمه Pages اکنون قابلیت انتشار مستقیم در Apple Books با حجم فایل تا ۲ گیگابایت را دارد. کاربران همچنین گزینه‌های بیشتری برای قرار دادن شماره صفحه و تنظیم اندازه فونت دریافت خواهند کرد. برنامه Pages در iOS همچنین اقدامات مربوط به راه‌اندازی سریع برنامه از طریق آیکون برنامه را فراهم کرده است. شما از این پس برای ایجاد سند جدید، می‌توانید از طریق صفحه اصلی، آیکون برنامه را به‌صورت طولانی مدت فشار دهید.

تغییرات برنامه‌های iWork اپل

برنامه های iWork اپل

برنامه صفحه گسترده Numbers هم با قابلیت گرفتن عکس‌های فوری از سلول‌های جدول بدون فرمول، دسته‌بندی یا مقادیر پنهان به‌روزرسانی شده است. قابلیت تنظیم اندازه فونت تا دو رقم اعشار نیز به برنامه اضافه شده است. هم Numbers و هم Pages کنترل‌های مربوط به VoiceOver بیشتری را به دست آورده‌اند. صفحات هم‌اکنون می‌توانند نظرات را خوانده و تغییرات را هم ردیابی کنند. این در حالی است که Numbers می‌تواند فرمول‌ها را ایجاد کند و سلول‌ها را با استفاده از ویژگی دسترسی پذیری پر کند. Keynote توانایی بزرگ‌نمایی اسلایدها را در حداکثر سطح زوم ۴۰۰ درصد به دست آورده است. قابلیت تغییر اندازه فونت با دقت بیشتر نیز به برنامه اضافه شده است. هر سه برنامه از Shortcut در macOS هم پشتیبانی می‌کنند.

بیشتر بخوانید: ویژگی افزایش قیمت خودکار اشتراک برنامه‌های اپ استور اضافه می‌شود

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشنراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *