تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
برنامه های غیر فعال

اپل برنامه های غیر فعال را از اپ استور حذف می‌کند

توسعه دهندگان در رسانه‌های اجتماعی شکایتی را مطرح کرده‌اند که گویا اپل در حال آمادگی برای حذف برنامه‌هایی از اپ‌استور است که برای مدت زمان طولانی به‌روزرسانی نشده‌اند و تنها با به‌روزرسانی سریع توسعه دهندگان می‌توانند از این مهلکه نجات پیدا کنند. در طی پست‌هایی که اخیرا در توییتر منتشر شده است، توسعه دهندگان فاش کرده‌اند که ایمیل‌هایی از اپل با عنوان «App Store Improvement Notice» دریافت کرده‌اند. این ایمیل به توسعه دهندگان هشدار می‌دهد که برنامه آن‌ها در مدت زمان قابل توجهی به‌روزرسانی نشده است و قرار است که تا ۳۰ روز دیگر از اپ‌استور حذف شود.

اپل و پاکسازی برنامه‌هایی که به‌روزرسانی نمی‌شوند

برنامه های غیر فعال

به گزارش The Verge، اپل در این ایمیل اعلام کرده است که توسعه دهندگان می‌توانند با ارسال به‌روزرسانی و بررسی آن در ظرف ۳۰ روز، همچنان برنامه خودشان را در اپ‌استور نگه دارند. اما اگر هیچ به‌روزرسانی در ۳۰ روز آتی ارسال نشود، برنامه از فروشگاه حذف خواهد شد. برنامه‌هایی که از اپ‌استور حذف می‌شوند، روی برنامه‌هایی که قبلا در دستگاه‌های کاربر دانلود شده‌اند، تاثیر نمی‌گذارند. چرا که ویژگی‌هایی مانند خریدهای درون برنامه‌ای برای ادامه کار تنظیم شده است. الزام به‌روزرسانی فقط برای خود فهرست اپ‌استور اعمال می‌شود. برنامه‌های مورد بحث سال‌ها است که به‌روزرسانی نشده‌ند و همین امر باعث هشدار اپل برای حذف آن‌ها از فهرست اصلی اپ‌استور شده است.

بیشتر بخوانید: ویژگی افزایش قیمت خودکار اشتراک برنامه‌های اپ استور اضافه می‌شود

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما این تصمیم اپل درست بوده است؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *