تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
شرکت برتر ثبت پتنت

اپل هفتمین شرکت برتر ثبت پتنت در سال ۲۰۲۱ شد

می‌دانیم که اپل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حاضر در زمینه ضمانت حق ثبت اختراع در ایالات متحده است و با ۲۴۸۷ پتنت، تبدیل به هفتمین شرکت بزرگ جهان در این زمینه شده است. بر کسی پوشیده نیست که اپل یک بخش تحقیق و توسعه گسترده با بودجه خوب دارد و این شرکت، به‌طور مکرر روی ثبت اختراع در زمینه‌های مختلف نوآوری فعالیت می‌کند. در سال ۲۰۲۱، اپل جایگاه خود را به‌عنوان یکی نوآورترین شرکت‌ها در حوزه مالکیت معنوی ایالات متحده حفظ کرده است. فهرستی که ۵۰ صاحب امتیاز برتر ایالات متحده را نشان می‌دهد، تعداد ۲۵۴۱ پتنت اعطا شده توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ به اپل اعطا شده است.

شرکت‌های برتر ثبت پتنت در ایالات متحده

شرکت برتر ثبت پتنت

این رقم نسبت به سال گذشته که ۲۷۹۱ پتنت به اپل واگذار شده بود، ۹ درصد افت را نشان می‌دهد. علیرغم این کاهش جزئی، این نرخ بالا به این معنی است که اپل جایگاه خود را از رتبه هشتم سال ۲۰۲۰ به رتبه هفتم در سال ۲۰۲۱ ارتقا داده است. این شرکت در ججمع ۱۰ شرکت برتر، فقط از ال جی با ۲۴۸۷ پتنت، مایکروسافت با ۲۴۱۸ پتنت و کوالکام با ۲۱۴۹ پتنت جلوتر است. در کمپانی‌های جلوتر از اپل هم اینتل با ۲۶۱۵ پتنت در رتبه ششم، هوآوی با ۲۷۷۰ پتنت در رتبه پنجم و TSMC هم به‌عنوان شریک تراشه اپل با ۲۷۹۸ پتنت در رتبه چهارم قرار دارند. سه شرکت برتر جهان هم در این زمینه، کانن با ۳۰۲۱ پتنت در رتبه سوم، سامسونگ با ۶۳۶۶ پتنت در رتبه دوم و آی بی ام با ۸۶۸۲ پتنت در رتبه اول هستند.

بیشتر بخوانید: دعوای اپل و اریکسون سر پتنت به اورپا کشیده شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *