تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
علائم مشکل تیروئید

اپل واچ علائم مشکل تیروئید را زودتر تشخیص می‌دهد

یک دانشجوی پرستاری در استرالیا، دارندگان اپل واچ را تشویق کرده است تا اعلان‌های مربوط به ضربان قلب را در این دستگاه فعال کنند. این توصیه به‌دلیل تشخیص علائم بیماری تیروئید بوده است که این دانشجو طی تحقیقات خود به آن دست پیدا کرده است. اعلان ضربان قلب اپل به بسیاری از افراد کمک کرده است تا مشکلات قلبی خودشان را شناسایی کنند. اپل واچ افراد را ترغیب می‌کند تا زودتر به یک درمانگاه رفته و کمک‌های پزشکی دریافت کنند. در یکی از پست‌های تیک تاک، این دستگاه نشان می‌دهد که چگونه می‌تواند تغییرات اولیه را که توسط پزشکی سنتی، ماه‌های بعد قابل تشخیص هستند را تشخیص دهد.

نظرات یک دانشجوی اهل سیدنی

علائم مشکل تیروئید

کاربری که این پست را منتشر کرده است، بینندگان خود را تشویق می‌کند تا تشخیص ضربان قلب دستگاه را فعال کرده و به پایین یا بالا بودن آن در کنار ریتم‌های نامنظم توجه کنند. سطوح آمادگی قلبی در چنین شرایطی مشخص شده و علائم چندین بیماری قابل تشخیص خواهد بود. این دانشجوی پزشکی اهل سیدنی، اعتراف کرد که باید خیلی زودتر این ویژگی‌ها را فعال می‌کرد تا با عواقب پزشکی آن‌ها روبرو نشود. او در توضیح خود گفته است که چند هفته قبل تشخیص داده بود که بیماری تیروئید دارد. او در ادامه هم گفته که: «اگر اپل به من در مورد تغییرات هشدار می‌داد، متوجه می‌شدم که اتفاقی در حال رخ داده است». شما نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد قابلیت‌های پزشکی اپل واچ با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: پسر بچه‌ای با کمک اپل واچ قدیمی با ۹۱۱ تماس گرفت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *